Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor?

Tüketici Elektroniği Grubu en yeni akıllı saati Huawei Watch GT 2 Pro’yu dün gerçekleştirilen Huawei Geliştirici Konferansı’nda tanıttı.


Dünyanın en çok satan akıllı saatlerinden biri olan Huawei’nin ödüllü Watch GT 2 Serisi’nin en yeni üyesi Huawei Watch GT 2 Pro, premium tasarımı, gelişmiş spor takibi, profesyonel sağlık izleme, iki haftalık pil ömrü ve kablosuz şarjı ile kullanıcıların ilgisini çekecek.

Huawei Watch GT 2 Pro, minimalist tasarımı ve sağlamlığı ile kullanıcıların daha fazlasını keşfetmesi için tasarlandı. Safir cam tasarımlı saat kadranı, daha sert, daha dayanıklı ve dokulu bir dış yüzeye sahip; böylece dış mekan sporlarında bile çizilmeye karşı dayanıklı. Saat gövdesinde ise titanyum kullanıldı. Böylece kullanıcılar, en macera dolu gezilerde bile WATCH GT Pro’yu güvenle yanlarına alabilecekler.

200’den fazla saat yüzü seçeneğiyle GT 2 Pro, kullanıcılara birçok özelleştirme seçeneği sunuyor. Bir adım daha ileri giderek Share OneHop Watch Face fonksiyonu ile kullanıcıların fotoğraf galerilerinden görüntüleri aktarmak için GT 2 Pro’larını akıllı telefonlarına dokundurarak saat yüzünü gerçekten kişiselleştirmelerine olanak tanıyor. Kullanıcılar, dış mekanı keşfederken gelgit zamanlarını, takımyıldızı ve ayın evrelerini gösteren farklı saat yüzleri de seçebilirler.

Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor?

Profesyonellerin performansı

Kullanıcılar ister spora yeni başlıyor ister performanslarını bir sonraki seviyeye taşımak istiyor olsun, Huawei Watch GT 2 Pro, aralarından seçim yapılabilecek 100’den fazla egzersiz modu sunuyor. Huawei Watch GT 2 Serisi’nde bulunan diğer egzersiz modlarının yanına kayak, kros kayağı, snowboard ve golf gibi yeni spor modları da dahil edildi. Kayak modları, güvenliği sağlamak için sesli hatırlatıcılarla kullanıcıların ortalama hızını, mesafesini, kümülatif inişini, maksimum eğimi, kalp atış hızını, kandaki oksijen doygunluğunu ve daha birçok parametreyi izliyor. Golf modu, kullanıcının salınım temposunu ve hızını analiz ettiği, hatta saat yüzünde görsel vuruş gösterimleri sağladığı için mükemmeliyetçiler için ideal.

Yeni spor modlarına ek olarak Huawei Watch GT 2 Pro’da çok çeşitli ekstrem sporlar, boş zaman etkinlikleri, su sporları, top oyunları ve kar sporları için hizmet vermeye devam ediyor. Huawei ayrıca, kesintisiz bir deneyim sunan altı egzersiz modu için otomatik egzersiz algılama özelliği sunuyor.

Hangi spor yapılırsa yapılsın, dış mekan güvenlik rehberi, kullanıcıların her türlü açık alanla yüzleşmeye hazır olmalarını sağlar. Kullanıcılar gün doğumunu, gün batımını, ay evrelerini, gelgit zamanlarını ve şiddetli hava uyarılarını takip edebilirler. Bu işlevler, özellikle doğa sporu meraklıları için kullanışlı bir deneyim sunuyor.

Birçok tüketici, son zamanlarda kendi başına ya da evde egzersiz yapmaya başladı ve bu noktada da kişisel antrenörlere olan ihtiyaç arttı ve hatta sanal ortam üzerinden alınan kişisel spor eğitimleri için yüksek bir talep oluştu. Huawei Watch GT 2 Pro’da, kullanıcıları motive etmek için rehberli bir hizmet sunan 10’dan fazla koşu kursu önceden yüklenmiş olarak geliyor.

Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor?

Profesyonel sağlık takibi

Huawei Watch GT 2 Pro önemli ölçüde geliştirilmiş sağlık izleme yetenekleri sunuyor. Yenilenen Huawei  TruSeen 4.0+ nabız izleme teknolojisi, daha doğru okumalar sağlamak için 6’sı 1 arada LED lens ve safir arka cam ile bir araya geliyor. Huawei Watch GT 2 Pro, koşarken, yüzerken veya başka bir spor yaparken gerçek zamanlı kalp atış hızı izlemeyi de destekliyor.

Böylece gerçek zamanlı kalp atış hızını, egzersiz kalp atış hızını, yüksek kalp atış hızı uyarısını, en yüksek oksijen alımını, toparlanma süresini ve daha birçok ölçümü kullanıcıya sunabiliyor. Sağlık yönetimi senaryolarında Huawei Watch GT 2 Pro, 24 saatlik nabız izleme, dinlenme nabzı izleme, anormal kalp atışı bildirimleri, bilimsel uyku izleme, tüm gün stres izleme ve kan oksijen satürasyonu (SpO2) ölçümünü de destekliyor. Huawei Watch GT 2 Pro’nun Türkiye’de Ekim ayında satışta olması planlanıyor.

Huawei Watch GT 2 Pro’nun batarya ömrü ne kadar?

Huawei Watch GT 2 Pro’nun batarya ömrü, kullanım koşullarına ve yapılandırmaya bağlı olarak değişebilir. Ancak, normal kullanımda 14 güne kadar dayanabileceği belirtilmektedir. Bu süre GPS kullanımı, müzik çalma ve diğer yoğun uygulamaların kullanımı ile azalabilir.

Hangi cihazlarla uyumludur?

Huawei Watch GT 2 Pro’nun batarya ömrü, kullanım koşullarına ve yapılandırmaya bağlı olarak değişebilir. Ancak, normal kullanımda 14 güne kadar dayanabileceği belirtilmektedir. Bu süre GPS kullanımı, müzik çalma ve diğer yoğun uygulamaların kullanımı ile azalabilir.

Huawei Watch GT 2 Pro saatin su geçirmezlik özelliği nedir?

Saatin su geçirmezlik özelliği, saatin suya karşı dayanıklı olma yeteneğini ifade eder. Su geçirmezlik özelliği, saatin suya, nem ve toza karşı korunmasını sağlar. Su geçirmezlik derecesi genellikle ATM (Atmospheres) veya metrekare başına basınç birimiyle ifade edilir. Örneğin, 5 ATM su geçirmezlik derecesi, 50 metreye kadar dalışa dayanıklı olduğunu gösterir. Ancak, su geçirmezlik derecesi saat modeline göre değişebilir, bu yüzden satın almadan önce üretici tarafından belirtilen su geçirmezlik özelliklerini kontrol etmek önemlidir.

Huawei Watch GT 2 Pro saatte hangi spor modları bulunur?

Huawei Watch GT 2 Pro’da aşağıdaki spor modları bulunmaktadır:

  • Yürüyüş
  • Koşu
  • Yüzme
  • Bisiklet
  • Tırmanma
  • Yürüyüş makinesi
  • Eliptik makine
  • Kürek çekme makinesi
  • Serbest antrenman

Ayrıca, bu saatin SpO2 izleme, kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve stres izleme gibi birçok özelliği de bulunmaktadır.

Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor? Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor?

Huawei Watch GT 2 Pro Neler Sunuyor?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu