Tiktok Takipçi Satın Al

HUAWEI Sunucuları Rekor Kırdı!

Huawei Akıllı Hesaplama, KunLun 9008 V5’in 11,7 milyar ilk kayıt yükü ile 2. Aşamada saatte 5.475 sorgu işlemleyerek SAP’nin benchmark testlerinde üstün dereceli kıran bir puanı verdiğini açıkladı.


SAP HANA tarafınca desteklenen SAP Business Warehouse, çeşitli SAP ve SAP olmayan kaynaklardan gelen verilerin birleştirilmesini sağlayan SAP’nin son teknoloji ürünü bir çözümdür. SAP HANA Benchmark Versiyon 3 tarafınca desteklenen SAP BW, test için en etkili ve tanınmış kriterler arasında bulunuyor. Bu kıyaslama, SAP HANA çözümlerinin analitik performanını ölçüyor. Kontrol esnasında Huawei KunLun sunucusu, sekiz adet Intel Xeon Platinum 8180 ölçeklenebilir işlemci, 224 çekirdek ve 6TB hafıza ile yapılandırılmıştı.

Huawei KunLun kritik görev Sunucuları, proaktif hata analizi ve hata izolasyonunu desteklemek ve iş sürekliliğini en üst seviyeye çıkarmak için yenilikçi “Güvenilirlik, Kullanılabilirlik ve Servis Kolaylığı” (RAS 2.0) teknolojilerini kullanıyor. KunLun fiziksel ve mantıksal bölümlemeyi destekleyerek fiziksel hesaplama kaynaklarının gelişmiş kullanım için talep üzerine elastiki bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. KunLun, açık ekosistemi destekliyerek müşterilere uçtan uca çözüm sağlayabiliyor.

SAP’nin global teknik ortağı olan Huawei, sektördeki müşteriler için son olarak teknolojiye haiz informasyon işlem teknolojisi ile gerçek zamanlı analitik kabiliyetini sağlamak için yenilikçi SAP HANA cihaz çözümlerini gerçekleştirmeye yönelik olarak SAP ile birlikte çalışıyor. Şimdiye kadar Huawei SAP HANA cihaz çözümleri, 30’un üzerinde Fortune Global 500 şirketi de dahil olmak üzere 40’tan fazla ülke ve bölgede 1000’den fazla müşteriye hizmet verdi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu