Huawei P40 Pro’nun Tasarımı Sızdırıldı!

Gelecek yıl piyasaya sürülmesi beklenen Huawei P40 Pro’nun tasarımı ile ilgili yeni görseller ortaya çıktı. Cihazın beş arka kameraya sahip olması dikkat çekiyor!

Gelecek yılın merakla beklenen telefonlarından olan Huawei P40 Pro dün sabah saatlerinde bir Twitter kullanıcısı tarafından muhtemel tasarımı sızdırıldı.

Tasarımın CAD çizimleri ve çeşitli sızıntılardan yola çıkılarak oluşturulduğunu söyleyelim. Çift selfie kamerasına sahip olan P40 Pro kavisli yapısı ve şık tasarımı ile kullanıcılarda merak uyandırıyor.

Huawei P40 Pro'nun Tasarımı Sızdırıldı!

Huawei P40 Pro sızdırılan tasarıma baktığımız zaman beş arka kameraya ve bir adet flaşa sahip olacağını görüyoruz. İşlemci gücünü Kirin 990’dan alması beklenen cihazın, 90 Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacağı söyleniyor.

Android 10 tabanlı EMUI 10 arayüzüne sahip olan P40 Pro, gelecek yıla kadar Google ile bir anlaşma yapılmazsa, Google ait olan uygulamalardan ve hizmetlerden mahrum kalabilir. Huawei yeni cihazını gelecek yılın ilk çeyreğinde Fransa’da tanıtmayı planlıyor.

Huawei ve daha fazlası ile ilgili makalerimizi takip etmek için teknoloji haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

 

 

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!