Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P40 Ailesinin Yeni Üyesi P40 Pro PE’nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei P40 Pro PE, 26 Mart’ta piyasaya sürülecek penta lens kamera kurulumunu ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy S20, S20 serisinde giriş seviyesi akıllı telefon olacak. Seride Galaxy S20 + ve gelişmiş Galaxy S20 Ultra 5G bulunuyor. Söylentiler şimdiye kadar rakip Huawei P40 serisinin Huawei P40 ve P40 Pro gibi iki cihaz içerdiğini iddia etti.


Yeni bir sızıntı, Huawei P40 Pro PE adlı başka bir model olduğunu ortaya  çıkardı. P40 Pro PE‘nin sızdırılmış renderleri, arkasında bir penta lens kamera sistemi ile donatıldığını gösteriyor. Tanınmış tipster Evan Blass, Huawei P40 serisinin 26 Mart’ta resmi hale getirileceğini iddia etti.

Huawei P40 Pro PE görüntüler

Huawei P40 Pro PE (Premium Edition) isimlendirilmiş durumda. Ekranın sol üst köşesinde ikili kamera içi bir kesime sahip olduğunu ortaya koyuyor. P40 Pro gibi akıllı telefon dörtlü kavisli ekrana sahip olabilir. Cihazın alt kenarında bir USB-C bağlantı noktası, bir mikrofon, bir harici hoparlör ve bir SIM kart yuvası bulunur. Cihazın sağ kenarında bir ses düğmesi ve bir açma / kapatma tuşu bulunur.

Huawei P40 Ailesinin Yeni Üyesi P40 Pro PE'nin Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei P40 Pro PE‘nin arka tarafındaki dikdörtgen şekilli kamera modülü, beş adede kadar kamera içerir. Cihazdaki kamera çarpması oldukça belirgindir. Kamera kurulumundaki kare lens, 10x optik zoom desteği sağlaması beklenen periskop mercektir. P40 Pro PE’nin beş kamerasının tam yapılandırması henüz bilinmiyor. Popüler tipster Evan Blass’ın bir Tweet’i, P40 Pro PE’nin seramik bir arkada gösterilebileceğini gösteriyor.

Huawei P40 Pro PE‘nin özellikleri hakkında hiçbir kelime yok. Kirin 990 5G ile güçlendirilebilir ve P40 serisinde en yüksek miktarda RAM ve en büyük depolama alanına sahip olabilir. Sızıntı yapan şu tweet: P40 Pro PE’nin penta lens kamera sistemini Huawei P40’ın üçlü kamera kurulumu ve P40 Pro’nun dörtlü kameralarıyla gelecek. Kirin 990 5G işlemcisinden güç alacağı. Ancak Huawei, gerçekten de böyle üst segment bir telefon üzerinde çalışıyorsa, RAM ve depolama alanı seçeneklerini de maksimum seviyede tutacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu