Huawei, Paris’teki P40 Pro Lansman Etkinliğini İptal Etti

Huawei, P40 serisi için büyük küresel lansman etkinliğini iptal etti. Bunun yerine, şirket muhtemelen yeni ürünleri bir video yayınında sunmak istiyor.

Koronavirüs dünyamızı sarmaya devam ediyor. Olayların ve toplantıların iptali, virüsün yayılmasının bir sonucudur. Virüs nedeniyle çok sayıda olay ve ayrıca MWC 2020 iptal edildi. Şimdi Huawei de P40 serisinin lansmanı için büyük bir olaydan kaçınmak istiyor gibi görünüyor.

Bu, Çin sosyal ağı Weibo’da dolaşan bir teaserda belirtildi. Etkinliğin açıklanmasında Huawei, Fransa başkenti Paris’te yerel bir lansman yerine dünya çapında bir “çevrimiçi konferanstan” bahsediyor.

Paris’teki lansman etkinliğine de davet edildik, ancak dünyadaki birçok spor etkinliği gibi, şimdi de yerinde izleyici olmadan gerçekleştiriliyor.

İptal edilenlere Huawei’de eklendi

Huawei, Paris'teki P40 Pro Lansman Etkinliğini İptal Etti

Google ve Apple ayrıca önemli etkinlikleri zaten iptal ettiler ve online bir etkinlik açıkladılar. Google I / O geliştirici konferansı, örneğin, bir dijital ortamda Mayıs ayında gerçekleşecek.

Google ve geliştiriciler arasındaki yakın alışverişin çok daha zor hale gelmesi muhtemeldir. O zamandan önce bile, Mart sonunda, Apple ürünleri sunarken dijitalleşmenin avantajlarından da yararlanabilir. İçeriden öğrenilen bilgilere göre, iPhone SE2 ve yeni iPad Pro da dahil olmak üzere yeni ürünlerin beklenen sunumu video aktarımı yoluyla gerçekleşecek.

Bu yıl boyunca bir üretici etkinliğini klasik anlamda deneyimleyip deneyimlemeyeceğimiz görülüyor. Berlin’deki IFA 2020, sonbaharda yeni iPhone’ların sunumu ve diğer lansmanlar gibi önemli olaylar, koronavirüsün yayılması nedeniyle eşiğinde.

İLGİLİ İÇERİK:  Huawei’den iPhone Sırası Bekleyenlere Trajikomik Komik Hediye!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu