TeknoDiot.com
   
   

Huawei P30 Pro’ya En İyi Akıllı Telefon Kamerası Ödülü

Huawei P30 Pro'ya En İyi Akıllı Telefon Kamerası Ödülü

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, TIPA Genel Kurulu’nun Huawei P30 Pro’yu 2019’un En İyi Ürünlerinden biri olarak tanıdığını ve cihaza “En İyi Akıllı Telefon Kamerası” ödülü verdiğini açıkladı.

Huawei’nin P Serisi’ne üst üste üç yıldır verilen bu ödül, Huawei’nin mobil fotoğrafçılık dünyasını değiştirmek için kalite, performans ve tasarımın sürekli iyileştirilmesine olan bağlılığını da kanıtlıyor.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Mobil İletişim Başkan Yardımcısı Changzhu Li, “Kamera deneyimi, HUAWEI P Serisi akıllı telefonlarımızın stratejisinin her zaman odak noktası olmuştur. En son amiral gemimiz P30 Pro’yu verdiği ödül ile onurlandırdığı için TIPA’ya bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.

Huawei P30 Pro ödüle doymuyor!

Leica Dörtlü Kamera ile donatılan Huawei P30 Pro, fotoğrafçılık kurallarını yeniden yazıyor; devrim niteliğindeki RYYB renk filtresi ve 5x optik zoom ile fotoğrafçılık deneyimini geliştiriyor. Bu gibi gelişmeler, tüketicilere hayattaki en heyecan verici anları olduğu gibi kaydetmek için Huawei cihazlarını kullanma konusunda daha fazla özgürlük tanıyor” dedi. Huawei P smart reklam müziği indirebilirsiniz.

Huawei P30 Pro'ya En İyi Akıllı Telefon Kamerası Ödülü

Dünyanın dört bir yanından gelen fotoğraf ve görüntüleme yayınlarından temsilciler, Huawei P30 Pro‘nun test ve karşılaştırmalarının ardından rekabetin lideri olduğunu doğruladı. Amiral gemisi olan Leica Dörtlü Kamera Sistemi, çok yönlü 40MP Huawei SuperSpectrum Sensörü ve 20MP ultra geniş kamerayla birlikte, optik stabilizasyona sahip SuperZoom lensinin de yardımıyla bir akıllı telefonda daha önce hiç görülmemiş netlik ve yakınlaştırma sağlıyor. Huawei Uçuş Süresi (ToF) Kamera, daha iyi bokeh efektleri için görsel derinliği ölçümlüyor. Sıralı olarak çalışan bu kameralar, her aydınlatma koşulunda gözle görülemeyen ayrıntıların da yer alabildiği fotoğraflar üretiyor.

TIPA Başkanı Thomas Gerwens, “Huawei, P30 Pro’da Leica ile yine mobil fotoğrafçılığın sınırlarını zorluyor, kullanıcıların fotoğraf ve videoları mükemmel kalitede çekmelerini sağlıyor” açıklamasını yaptı.

Huawei P30 Pro'ya En İyi Akıllı Telefon Kamerası Ödülü

Huawei P30 Pro ile Huawei, akıllı telefon fotoğrafçılığı için bir kez daha kendini kanıtladı. Herhangi bir akıllı telefon kamerasının bugüne kadarki en iyi düşük ışık performansını ve aynı zamanda sınıf lideri yakınlaştırma özelliklerini sağlayan bu cihaz, kamera ve lens görüntü kalitesi ölçümleri ve derecelendirmelerinde endüstri standardı olan DxOMark tarihindeki en yüksek puanı, 112, aldı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


3 yorumlar

Avatar
Ahmet Çavdır 14 Nisan 2019 at 12:25

İnsta Kod İçin Geldim

Cevap
Avatar
Alperen 14 Nisan 2019 at 17:28

Huawei artık iphone la yarısıyo ilginç

Cevap
Avatar
Alperen 14 Nisan 2019 at 17:33

Instadan geliyorum

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.