TeknoDiot
     
     
     

Huawei P30 Pro, 40W Hızlı Şarjı Desteğiyle Gelecek

Huawei P30 Pro, 40W Hızlı Şarjı Desteğiyle Gelecek

Hızlı şarj, son zamanlarda daha fazla telefonda görmeye başladığımız bir özellik ve iyi haber şu ki Huawei, yaklaşmakta olan Huawei P30 Pro telefonuna bu özelliği katacak gibi görünüyor.

MySmartPrice’un bir raporunda, Çin’in sertifika ajansı TENAA, yaklaşmakta olan telefonun bazı özelliklerini açıkladı ve hızlı şarj bunlardan biri.

Listeye göre, Huawei P30 Pro‘nun 40W hızlı şarj özelliğine sahip olması beklenirken, Huawei P30‘un 22.5W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor, yine de biraz yavaş ama yine de oldukça iyi. 40W hızlı şarjın, 2018’den Mate 20 Pro’nun 40W hızlı şarj ile başlatılmasının tam olarak yeni olmadığını unutmayalım.

Huawei P30 Pro, 40W Hızlı Şarjı Desteğiyle Gelecek

Bu, Huawei‘nin SuperVOOC 50W hızlı şarj imkanı sunan Oppo, yani rakipleri ile uyumlu hale getirmek için şarj etme özelliğinin hızını artırmayacağı anlamına geliyor. Ancak, hızlı şarj hızı 30W olan OnePlus gibi diğerlerinden daha hızlıdır, bu nedenle arada bir yerdedir. Her durumda Huawei P30 ve Huawei P30 Pro‘nun 26 Mart’ta Paris’te yapılacak olan kendi etkinliğinde resmen ilan edilmesi bekleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei, Mate X Küresel Lansman Planlarının Hala “İnceleme Altında” Olduğunu Söyledi!

Yusuf Karcılar

Huawei, Coronavirüs Salgını İçin Hastanelere 5G Ağı Kuruyor

Buğra Noyan

Koronavirüs Salgınından Dolayı Apple’dan iPhone Kullanıcılarına Öneri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.