Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P30 Pro, 40W Hızlı Şarjı Desteğiyle Gelecek

Hızlı şarj, son zamanlarda daha fazla telefonda görmeye başladığımız bir özellik ve iyi haber şu ki Huawei, yaklaşmakta olan Huawei P30 Pro telefonuna bu özelliği katacak gibi görünüyor.

MySmartPrice’un bir raporunda, Çin’in sertifika ajansı TENAA, yaklaşmakta olan telefonun bazı özelliklerini açıkladı ve hızlı şarj bunlardan biri.


Listeye göre, Huawei P30 Pro‘nun 40W hızlı şarj özelliğine sahip olması beklenirken, Huawei P30‘un 22.5W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor, yine de biraz yavaş ama yine de oldukça iyi. 40W hızlı şarjın, 2018’den Mate 20 Pro’nun 40W hızlı şarj ile başlatılmasının tam olarak yeni olmadığını unutmayalım.

Huawei P30 Pro, 40W Hızlı Şarjı Desteğiyle Gelecek

Bu, Huawei‘nin SuperVOOC 50W hızlı şarj imkanı sunan Oppo, yani rakipleri ile uyumlu hale getirmek için şarj etme özelliğinin hızını artırmayacağı anlamına geliyor. Ancak, hızlı şarj hızı 30W olan OnePlus gibi diğerlerinden daha hızlıdır, bu nedenle arada bir yerdedir. Her durumda Huawei P30 ve Huawei P30 Pro‘nun 26 Mart’ta Paris’te yapılacak olan kendi etkinliğinde resmen ilan edilmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu