AMD

Huawei P30, Mart Ayının Sonunda Tanıtılabilir!

Çinli telefon üreticisi Huawei, bu yıla damga vurması beklenen telefonları Huawei P30 ve Huawei P30 Pro ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Peki bu yeni telefonlar ne zaman karşımıza çıkacak?

Polonya’daki iş planındaki bir basın açıklamasına göre, Huawei, merakla beklenen P30 serisinin Mart ayının sonunda Paris’te duyurulacağını açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda sızıntılara maruz kalan Huawei P30 serisi için Mart ayının son günlerine işaret eden son raporlarla aynı çizgide.

Huawei P30, Mart Ayının Sonunda Tanıtılabilir!

Huawei‘nin MWC (Mobil Dünya Kongresi) yerine ayrı bir etkinlikte yeni telefonlarını tanıtması kulağa çok da şaşırtıcı gelmiyor; ne de olsa pek çok şirket fuar alanlarında yeni ürünlerini duyurmaktansa apayrı bir etkinlik yaparak çıkış yapabilmek istiyor. Mart ayı sonunda Huawei P30 serisi telefonların Fransa’da tanıtılması bekleniyor. Ancak bu konuda henüz Huawei tarafından gelen resmi bir açıklama bulunmadığını da altını çizelim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!