Huawei P30, Mart Ayının Sonunda Tanıtılabilir!

Çinli telefon üreticisi Huawei, bu yıla damga vurması beklenen telefonları Huawei P30 ve Huawei P30 Pro ile dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Peki bu yeni telefonlar ne zaman karşımıza çıkacak?

Polonya’daki iş planındaki bir basın açıklamasına göre, Huawei, merakla beklenen P30 serisinin Mart ayının sonunda Paris’te duyurulacağını açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda sızıntılara maruz kalan Huawei P30 serisi için Mart ayının son günlerine işaret eden son raporlarla aynı çizgide.

Huawei P30, Mart Ayının Sonunda Tanıtılabilir! Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Huawei‘nin MWC (Mobil Dünya Kongresi) yerine ayrı bir etkinlikte yeni telefonlarını tanıtması kulağa çok da şaşırtıcı gelmiyor; ne de olsa pek çok şirket fuar alanlarında yeni ürünlerini duyurmaktansa apayrı bir etkinlik yaparak çıkış yapabilmek istiyor. Mart ayı sonunda Huawei P30 serisi telefonların Fransa’da tanıtılması bekleniyor. Ancak bu konuda henüz Huawei tarafından gelen resmi bir açıklama bulunmadığını da altını çizelim.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı