Huawei’den Aylık Abonelik Sunan Müzik Uygulaması: Huawei Music

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, cihazlarında Google Play Hizmetlerinin kullanılmasına yönelik son yasağı nedeniyle sorunlardan sonra kendi bünyesinde geliştirmelere devam ediyor.

Huawei, o zamandan beri yasağın etkisiyle baş etmeye çalışıyor ve yavaş yavaş geliştiricilerin sürdürülebilir bir ekosistem oluşturmasını sağlayacak olan kendi Huawei Mobil Servisleri (HMS) platformuna geçiyor. Şirket son zamanlarda Google Mobil Hizmetlerine güvenmek zorunda kalmadan Huawei cihazları için haber vermek üzere Squid ile ortaklık kurdu. Artık Huawei Music yayını hizmetini Avrupa’da kullanıma sunmuş durumda.

Avrupa’da Huawei Music kullanıma sunuldu

Rapora göre, Huawei Music uygulaması bugünden itibaren Avrupa’da mevcut olacak ve birden fazla dil seçeneğini kullanıcılara sunuyor. Huawei Music uygulaması Apple Music ve Spotify gibi popüler uygulamaları kadar popüler olabilecek mi göreceğiz.

Farkında olmaadan Huawei, müzik uygulamasını aslında 2018’de Avrupa ülkeleri için duyurmuştu, ancak şirket uygulamayı şimdi aktif hale getirmiş durumda. Uygulamanın yayınlanması, şirketi Google’dan bağımsız olmaya bir adım daha yaklaştırdı.

Huawei'den Aylık Abonelik Sunan Müzik Uygulaması: Huawei Music

Avrupa’da yaşayıp Huawei Music uygulamasını indirmek istiyorsanız Huawei AppGalery’i kullanabilirsiniz. Uygulama bundan sonra Huawei ve Honor cihazlar yüklü olarak gelecek. Diğer Android cihaz kullanıcıları ise Huawei Music’i kendi internet sitesinden indirebilirler.

Uygulamayla çeşitli özel modların keyfini çıkarabilirsiniz. Müzik akışı hizmetinin maliyeti söz konusu olduğunda, uygulama aylık 9,99 Euro bedel ödemeniz gerekecek. Bu arada Huawei, 26 Mart 2020’de Çin’de çıkacak olan Huawei P40 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürecek

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!