TeknoDiot
     
     
     

Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider

Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider

Dünyanın ilk üçlü Leica kamerasını kullanıcılarına sunan Huawei P20 Pro, DxOMark tarafından yapılan testlerde kamera performansı ile rakiplerini geride bırakmıştı.

Pozlama, kontrast, otomatik odaklama ve bokeh gibi alt kategoriler ile fotoğraf alanında 114 puan alan Huawei P20 Pro, video alanında ise 98 puan alarak ortalama 109 puan ile ilk sıralara yerleşmişti. Huawei P20 Pro’nun listelerde zirveye oturduğu 27 Mart tarihinden bu yana 12 akıllı telefonun daha DxOMark listelerine eklenmesine rağmen Huawei liderliğini korumaya devam ediyor.

Akıllı telefon endüstrisinde en yüksek piksel sayımına sahip olan Huawei P20 Pro, çığır açan 3 lensli Leica kamerası ile daha fazla ışık, detay ve güzellik yakalıyor.

Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider

Huawei P20 Pro 24 MP’lik ön kamerası ve yapay zeka ile geliştirilmiş 3D portre ışıklandırmasıyla güzel portreler, sağlıklı cilt tonu ayarlaması, ortaya hassasça çıkarılan yüz detayları ve gerçekçi 3D eklentileriyle kullanıcılara çok farklı bir öz çekim deneyimi sunuyor.

40 MP, 20 MP ve 8 MP kameraları birleştiren Huawei P20 Pro, arka planı bulanıklaştırma özelliklerine sahip ve zoom yapıldığında çok iyi bir detay sunuyor. Fotoğraf kumlaması düşük seviyede olan Huawei P20 Pro, hızlı ve kararlı otomatik netleme yaparak devrim niteliğinde fotoğraf deneyimi sağlıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Huawei Enjoy 8e’in Özellikleri!

Adil Anıl Öktem

Aynı Anda İki Parmak Algılamalı Qualcomm 3D Sonic Max

Buğra Noyan

Huawei, 5G Çipseti Olan Kirin 990 İşlemcisini Tanıttı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.