«
Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Dünyanın ilk üçlü Leica kamerasını kullanıcılarına sunan Huawei P20 Pro, DxOMark tarafından yapılan testlerde kamera performansı ile rakiplerini geride bırakmıştı.

Pozlama, kontrast, otomatik odaklama ve bokeh gibi alt kategoriler ile fotoğraf alanında 114 puan alan Huawei P20 Pro, video alanında ise 98 puan alarak ortalama 109 puan ile ilk sıralara yerleşmişti. Huawei P20 Pro’nun listelerde zirveye oturduğu 27 Mart tarihinden bu yana 12 akıllı telefonun daha DxOMark listelerine eklenmesine rağmen Huawei liderliğini korumaya devam ediyor.

Akıllı telefon endüstrisinde en yüksek piksel sayımına sahip olan Huawei P20 Pro, çığır açan 3 lensli Leica kamerası ile daha fazla ışık, detay ve güzellik yakalıyor.

Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri

Huawei P20 Pro 24 MP’lik ön kamerası ve yapay zeka ile geliştirilmiş 3D portre ışıklandırmasıyla güzel portreler, sağlıklı cilt tonu ayarlaması, ortaya hassasça çıkarılan yüz detayları ve gerçekçi 3D eklentileriyle kullanıcılara çok farklı bir öz çekim deneyimi sunuyor.

40 MP, 20 MP ve 8 MP kameraları birleştiren Huawei P20 Pro, arka planı bulanıklaştırma özelliklerine sahip ve zoom yapıldığında çok iyi bir detay sunuyor. Fotoğraf kumlaması düşük seviyede olan Huawei P20 Pro, hızlı ve kararlı otomatik netleme yaparak devrim niteliğinde fotoğraf deneyimi sağlıyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *