Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider

Dünyanın ilk üçlü Leica kamerasını kullanıcılarına sunan Huawei P20 Pro, DxOMark tarafından yapılan testlerde kamera performansı ile rakiplerini geride bırakmıştı.

Pozlama, kontrast, otomatik odaklama ve bokeh gibi alt kategoriler ile fotoğraf alanında 114 puan alan Huawei P20 Pro, video alanında ise 98 puan alarak ortalama 109 puan ile ilk sıralara yerleşmişti. Huawei P20 Pro’nun listelerde zirveye oturduğu 27 Mart tarihinden bu yana 12 akıllı telefonun daha DxOMark listelerine eklenmesine rağmen Huawei liderliğini korumaya devam ediyor.


Akıllı telefon endüstrisinde en yüksek piksel sayımına sahip olan Huawei P20 Pro, çığır açan 3 lensli Leica kamerası ile daha fazla ışık, detay ve güzellik yakalıyor.

Huawei, Mobil Fotoğrafçılıkta Lider

Huawei P20 Pro 24 MP’lik ön kamerası ve yapay zeka ile geliştirilmiş 3D portre ışıklandırmasıyla güzel portreler, sağlıklı cilt tonu ayarlaması, ortaya hassasça çıkarılan yüz detayları ve gerçekçi 3D eklentileriyle kullanıcılara çok farklı bir öz çekim deneyimi sunuyor.

40 MP, 20 MP ve 8 MP kameraları birleştiren Huawei P20 Pro, arka planı bulanıklaştırma özelliklerine sahip ve zoom yapıldığında çok iyi bir detay sunuyor. Fotoğraf kumlaması düşük seviyede olan Huawei P20 Pro, hızlı ve kararlı otomatik netleme yaparak devrim niteliğinde fotoğraf deneyimi sağlıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu