Huawei Mate Xs Satış Tarihi Belli Oldu!

Huawei, güncellenen Mate Xs katlanabilir akıllı telefonunu Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında tanıttı.

Cihaz, güncellenmiş bir yonga seti ve 5G desteği, daha sağlam bir menteşe ve en yeni EMUI 10 ile birlikte geliyor, ancak daha yüksek bir fiyat etiketi de taşıyor.

Richard Yu telefonu tanıttığında, önümüzdeki ay satışa sunulacağını söyledi, ancak bunun ötesinde birkaç ayrıntı verdi. Şimdi biraz daha fazla bilgi alıyoruz ve şaşırtıcı bir şekilde Çin, 5 Mart’ta açılması planlanan satışlarla Huawei Mate Xs satışa sunulacağı ilk ülke olacak.

Huawei Mate Xs satışları 5 Mart’ta başlıyor

Huawei Mate Xs Satış Tarihi Belli Oldu!


AMD

Mate Xs, selefinin sahip olduğu güzel özelliklerin çoğunu tutar – 55W hızlı şarj, dört kamera, katlandığında bir çift ekran cihazına giren 8 ”katlanmamış ekran. Batı’da neden sert bir satış olacağını açıklayacak Google Hizmetlerinden yoksun, ancak Huawei alternatiflerini oluşturmaya çalışıyor ve yeterince ilerlerse Mate Xs’i anavatanının dışına çıkarabilir. Küresel pazarada Huawei Mate Xs fiyatı yaklaşık 2.225 euro / 2.400 dolar olacak.

8/512 GB telefonu için ön kayıtlar zaten Huawei’nin web sitesinde ve Vmall.com canlı, ve biz verilen cihaz satmak için bekliyoruz etkileyici performans ve Mate X 2019 yılı sonunda.

Huawei Mate Xs Satış Tarihi Belli Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu