Tiktok Takipçi Satın Al

65W Hızlı Şarj Destekli Huawei Mate Xs Geliyor!

Huawei, yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Mate Xs için sertifikasını aldı. 65W hızlı şarj destekli model MWC 2020’de tanıtılması bekleniyor.

Huawei’nin Tüketici İş Grubu CEO’su Richard Yu, resmi bir röportaj sırasında, yükseltilmiş model olacak olan Huawei Mate Xs’in önümüzdeki MWC 2020 sırasında duyurulacağını söyledi.


Huawei Mate Xs olarak adlandırılan bu cihaz, bugün daha önce Çin 3C yetkilisi tarafından onaylanmıştı. Model numarası TAH-AN00m yer alıyor ve 65W’lık çarpıcı bir hızlı şarj desteği ile listelenmiştir. Bu, 55W’a kadar kablolu şarjı destekleyen mevcut Mate X için kesinlikle büyük bir destek.

Huawei Mate Xs modeli geliyor!

Geliştirilmiş şarj hızının yanı sıra, Huawei Mate Xs‘in ayrıca Yu’ya göre daha iyi bir menteşe, daha fazla esneklik ekranı ve en son Kirin 990 işlemci özelliğine sahip olduğu söyleniyor.

Bu cihaz, 2020’nin ikinci yarısında duyurulması planlanan Huawei Mate X2 ile karıştırılmamalıdır. Mate X2, yepyeni bir tasarım diline sahip olması muhtemel ikinci neslin Mate X’i olarak lanse edilecektir.

Şu anda Huawei, Samsung dışında katlanabilir akıllı telefon segmentinde ana pazar liderlerinden biridir. 2,403 dolarlık fiyat etiketi taşımasına rağmen, Huawei Mate X, Çin pazarında en çok aranan akıllı telefonlardan biri olmaya devam ediyor.

65W Hızlı Şarj Destekli Huawei Mate Xs Geliyor!

Çin’de, Huawei Mate X tüketiciler arasında o kadar popülerlik kazanmıştı ki, cihaz ilk birkaç satış turunda birkaç saniye içinde tükenmişti.

Ne yazık ki, cihazda önceden yüklenmiş Google Play uygulamalarının ve hizmetlerinin atlanmasına neden olan ABD ticaret yasağı nedeniyle küresel pazarda Huawei Mate X’i henüz görmedik. Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi‘nde görücüye çıkacak ve şirket Google hizmetleri olsun ya da olmasın cihazı Avrupa‘da da satışa sunacak. Fiyatının ne olacağı konusunda ise henüz bir bilginin olmadığını belirtelim. Son olarak Huawei ile ilgili makalerimizi takip etmek için akıllı telefon haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu