Huawei Mate X, Dördüncü Kez Satıldı! - TeknoDiot.com

Huawei Mate X, Dördüncü Kez Satıldı!

Abone Ol 

Huawei Mate X ilk olarak 15 Kasım’da ilk satışına başladı ancak cihaz birkaç saniye içinde hızla satıldı. 22 ve 29 Kasım’da yapılan satışta, cihazın bir dakikadan daha kısa sürede tükendiğini de gördü.

Sonuç olarak, Huawei’nin bu sabah Vmall’da bir satış turu gerçekleştirmesi gerekiyor. Tıpkı çılgınlığın bittiğini düşündüğümüz gibi, Mate X yine de geri döndü. Cihaz resmen 3 haftada dördüncü kez satıldı.

Birçoğu, 2,403 ABD Doları değerinde ağır fiyat etiketi ile bekliyor olsa da, cihaz Çin pazarında en çok aranan akıllı telefonlardan biri olmaya devam ediyor.

Huawei Mate X, Dördüncü Kez Satıldı!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Şimdiye kadar Huawei Mate X, cihazı satın almayı başaran kullanıcılardan Vmall üzerinde% 99 olumlu inceleme yapmayı başardı. Kullanıcıların çoğu, ergonomik tasarımı ve beklentilerinin ötesine geçen yumuşak gezinme hızı için övgüyle söz etti.

Bununla birlikte, Mate X Çin pazarında sıcak kekler gibi satış yapmış olsa da, uluslararası mevcudiyeti şu ana kadar belirsizliğini koruyor. Hala hatırlıyorsanız, bir Huawei sözcüsü geçtiğimiz günlerde CNBC’ye küresel bir lansman planının halen incelenmekte olduğunu söyledi.

Birçok kişi, gecikmenin Mate X’te önceden yüklenmiş Google Play uygulamalarının ve hizmetlerinin ihmal edilmesiyle bağlantılı olabileceğine inanıyordu.

Göz atın:   Yeni Vivo Akıllı Telefon Modeli Geekbench'te Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu