Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 50 Serisi 6 Eylül’de Tanıtılacak

Neredeyse bir yıllık tanıtımlar, raporlar ve sızıntıların ardından Huawei Mate 50 serisi geliyor. Açık nedenlerden dolayı Huawei, amiral gemisi portföyünü pazarda tutmaya çalışmakta zorlanıyor.

Yaklaşık bir yıl önce şirket, Huawei P50 serisini tanıttı. Şimdi ise Mate 50 serisini getiriyor. Huawei, yaklaşan amiral gemilerinin lansman tarihini resmi olarak belirledi 6 Eylül tarihinde tanıtılacak. Sızıntılara göre, Huawei Mate 50, Mate 50E, Mate 50 Pro ve Mate 50 Porsche Design RS’nin çıkışını göreceğiz.

Huawei Mate 50 serisi, XMage kamera teknolojisi ve yeni bir MatePad serisi tablet


Huawei’nin yaklaşmakta olan amiral gemileri için büyük bir beklenti var. Şirket, Leica ortaklığını Xiaomi’ye kaptırdı ancak buna yepyeni bir kamera teknolojisiyle yanıt verecek. Huawei, yaklaşmakta olan amiral gemilerinin kamera özelliklerini geliştirmek için kendi XMage kamera serisini yarattı. Huawei, kamera teknolojisinde harikalar yaratmasıyla biliniyor.

Bu nedenle, şirketin yeni amiral gemileri için neler çektiğini görmek için çok heyecanlıyız. XMage teknolojisi, fotoğraf geliştirme algoritmasının yerini alacak ve harika gece fotoğrafları oluşturacak. Tabii ki bunlar söylentiler, gerçek anlaşmayı 6 Eylül’de görmeyi bekliyoruz. Huawei Mate 50, yeni HiSilicon teknolojisini piyasaya sürecek.

Huawei Mate 50 Serisi 6 Eylül'de Tanıtılacak

Yeni cihazların kamera tasarımını yenilemeye hazır olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak Huawei, ekran için yinelenen çentik tasarımını koruyor. Sızıntılara göre panel BOE’den geliyor.

Donanım açısından Huawei Mate 50 serisi bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilir. En son raporlar, vanilyalı akıllı telefonun Snapdragon 888 4G’yi getireceğini gösteriyor. Bu, bazı Huawei P50 birimlerine güç veren aynı işlemci. Bu, telefonu 2022 amiral gemilerinin çoğunun arkasında bırakıyor. Özellikle Snapdragon 8+ Gen 1 SoC’ye sahip en yeni cihazlar. Her neyse, Huawei Mate 50 Pro, Kirin 9000S ile gelecek. Sürpriz olur mu bilemiyoruz ama umutlu olabiliriz. Cihazlar muhtemelen yeni bir şarj teknolojisi ve büyük piller getirecek. HarmonyOS 3 muhtemelen bu cihazların üstüne gelecek.

Huawei Mate 50 akıllı telefonların yanı sıra, söylentiler 12,4 inç çift kamera kurulumuna sahip yeni bir MatePad Pro’yu da öneriyor. Yeni akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden önceki birkaç gün içinde daha fazla sızıntının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu