Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 40 Serisi Dikkat Çekecek Özelliklerle Geliyor

Huawei’nin yeni akıllı telefon serisi olacak olan Mate 40 serisi dikkat çeken özelliklerle geliyor.

Huawei, birkaç ay içinde gelecek olan Mate 40 serisi üzerinde çalışıyor. Bu akıllı telefonların resmi duyurusunu beklerken bazı spekülasyonlar ve söylentiler ortaya çıkmaya devam ediyor.


Weibo’daki popüler Huawei analistine göre, Huawei Mate 40 serisi üretim ve anahtar hata ayıklamayı hızlandırıyor. Ayrıca, Mate 40 serisinin birden fazla alanda geliştirileceğini belirtti.

Genel olarak, bu akıllı telefon serisi önemli bir yükseltme ile gelecek. Performans, 5G kapasitesi, sistemler, kimlik tasarımı ve diğer birçok özellikte yükseltmeler olacak. Huawei Mate 40 serisinin, Kirin 1020 işlemcilerini kullanan ilk Huawei telefon grubu olması bekleniyor.

Huawei Mate 40 Beklenen Özellikleri

Huawei Mate 40 Serisi Dikkat Çekecek Özelliklerle Geliyor

Son spekülasyonlar Huawei Mate 40 serisinin 90Hz ekranla geleceğini gösteriyor. İki örnek olmasına rağmen (90Hz ve 120Hz), Huawei pillerine çok önem veriyor, bu nedenle büyük olasılıkla 90Hz ekrana sahip olacak. 5nm işlemcisi Eylül ortasından önce teslim edilecek.

@MobileWaferDarren’e göre, Huawei yıl sonundan önce çok fazla fişe ihtiyaç duyacak. Şirketin 5nm, 7nm, 16nm ve 28nm mobil yongalarına ihtiyacı olacak. Ayrıca HiSilicon tarafından geliştirilen bir TWS kulaklık Bluetooth çipine ihtiyaç duyacak. Sayılarındaki tüm bu fişler Eylül ortasından önce satışa sunulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu