Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 30’da Google Hizmetlerini Çalıştırmak İçin Yeni Yöntem

Huawei en son amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya çıkarmıştı. Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro, ne yazık ki Google servisleri ile birlikte gelmiyor.

Huawei’nin ABD ticaret departmanı tarafından kara listeye atanması nedeniyle, Google hizmetlerinin desteğinden yoksun. Kuşkusuz, sundukları özellikler 2019’un en iyi Android akıllı telefonlarından biri olarak adlandırılmalarına izin veriyor.


Bu nedenden ötürü, kullanıcılar Huawei Mate 30’a Google Play servisleri kurarak etrafta bir yol bulmaya çalıştılar; bu da orada mevcut olan diğer Android akıllı telefonları gibi çalışmalarını sağlayacak.

Şimdiye kadar birbirleriyle bağlantılı iki tür yöntem gördük. Bunlardan ilki, kullanıcıların Google Play hizmetlerini birkaç dakika içinde indirmelerini sağlayacak olan Google Play hizmetlerini kurmalarına izin verecek bir uygulama. Yükleyici olarak doğrulanmamış bir geliştiriciden gelen güvenli bir yaklaşım olmasa da, çok sayıda kullanıcı bu konuda devam etti.

İkinci yöntem, yeni cihazlarını, LZPlay çözümünü kaldırılmadan önce başarıyla yükleyen başka bir kullanıcıdan gelen yazılım yedeklemesiyle geri yüklemek oldu. Açıkçası daha riskli, çünkü artık işletim sisteminizin veya akıllı telefonunuzdaki ROM’un nereden geldiğini bile bilmiyorsunuz.

Şimdi, Huawei severler, önceki seçeneklerden daha az riskli olan üçüncü yöntemi öğrenmek istiyor. Sanal Makine İşletim Sistemi adının tam olarak önerdiği şeyi yapması için sizi VMOS’a tanıtmamıza izin verin. Bu durumda, akıllı telefon sahiplerinin, Huawei Mate 30 kullanıcılarının, ana işletim sistemi olarak ana işletim sistemindeki tamamen ayrı bir Android kopyasını (Google Hizmetleri ile birlikte) çalıştırmalarına olanak tanır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu