Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Mate 30 Yeni Yüz Tanıtma Özelliği ile Geliyor

Huawei, yakın zamanda tanıtacağı yeni amiral gemisi Mate 30 serisi yepyeni özellikler ile geliyor. Bunlardan biri de yeni yüz tanıma özelliğinin bulunacağı olması.

Bugüne kadar neredeyse tamamen Pro varyantı hakkında konuştuk ama son saatlerde küçük kardeş Mate 30 hakkında önemli bilgiler sızdırıldı.


Aşağıdaki sızdırılan görüntülerde geleceğin Huawei Mate 30’unun ön panelini görünmekte. Orta kısımda, önceki fotoğraftaki Mate 20’de iki fotoğraf algılayıcısını barındıran görüntüden daha büyük bir çentik görüyoruz.

İki sensör yüz tanıma özelliğini desteklemeli ve Mate 20’den daha iyi fotoğraf performansı sağlamalıdır. Huawei Mate 30 modelinde bir önceki modele göre yeni bir yüz tanıma özelliği konumlandırılmış durumda.

Huawei Mate 30 Yeni Yüz Tanıtma Özelliği ile Geliyor

Huawei Mate 30’da yeni yüz tanıma özelliği

Şu anda sızdırılan detayların hiçbiri resmi olarak doğrulanamıyor. Görüntü, Çin sosyal medyasındaki Webio’da bir yayın tarafından yayınlandı. Gelişmeler hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hem Huawei Mate 30 hem de 30 Pro’nun özerkliğe sahip olacağından bahsetmeye değer. Kirin 990, bataryada olduğu gibi, değişmeden bir üretim sürecine sahip olacak. Web’de görüntülenen görüntüler, her iki model için de sırasıyla 4200 mAh ve 4500 mAh değerine ulaşan daha yüksek bir kapasite göstermektedir.

Mevcut modellerin yani Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun 4000 ve 4200mAh’de durması göz önüne alındığında önemli bir ilerleme. Panellerin çözünürlüğünün, Full HD + ve Quad HD + ‘da kalarak değişmemesi gerektiği düşünülürse. Bu, iki cihazın sahip olması gereken iyi özerkliğe fayda sağlamalıdır. En az 6 saat ağır kullanım bekleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu