Huawei’nin İlk Oyuncu Telefonu Mate 20X Kendini Gösterdi

Huawei‘nin ilk oyuncu telefonu olacak olan Mate 20X modeli kendini gösterdi. 16 Ekim tarihinde Londra’da yapılacak olan etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Huawei‘nin yeni amiral gemi serisi Mate 20’ye son dakika yeni bir üye daha katıldı. Mate 20 serisinin lansmanında büyük bir sürpriz olacağı ortaya çıktı. Huawei Mobile’ın resmi Twitter hesabından bir görsel paylaştı.

IFA 2018’de Kirin 980 işlemcisini tanıtan Huawei, 16 Ekim tarihinde bu işlemci ile donatılan Mate 20 ve Mate 20 Pro modellerini tanıtacak. Tabii bu iki ana modelin yanında da birde oyuncu telefonu Mate 20X modeli geliyor.

Huawei Mate 20X modeli 7.21 inç boyutlu OLED ekrana ve 2240 x 1080 ekran çözünürlüğüne sahip olacak. 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçenekleri yine çok yüksek olasılık. Bu lansmanda Mate 20, Mate 20 Pro, Porsche Design ve Mate 20X modellerinin tanıtılacağı kesinleşmiş oldu.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı