Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak! - TeknoDiot.com

Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak!

Abone Ol 

Akıllı telefonlar özellikle Çin’deki erişim ve kredi kartlarınızın ödeme kolaylığının çoğunu değiştirdi. Alışveriş ödemeleri yapmak, kapı kilidini açmak, ulaşım için bilet almak vb. İçin telefonunuzda belirtilen uygulama ile tek tıkla yapabilirsiniz. Fiziksel kimlik kartları da telefonunuzdaki sanal e-kimlik kartları ile değiştirildi ve Huawei Cüzdan’ın otomatik kart seçimi, bu işlemi telefonunuz son derece kolaylaştırdı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Geleneksel olarak, ödeme yaparken veya sinema için bir bilet alırken uygun kartı manuel olarak seçmeniz gerekirdi fakat Huawei Cüzdan’ın Mate 30 Pro ile birlikte sunulan otomatik kart seçimi özelliği, duruma göre uygun kartı otomatik olarak tanımlayabilme özelliği eklendi.

Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak! Tek yapmanız gereken Huawei Cüzdan uygulamasını açmak ve akıllı telefonunuzu tarayıcıya yakın tutmak. Cüzdan uygulaması, kullanım sırasında uygun kartı otomatik olarak seçer. Örneğin, bir metro istasyonundaysanız, Huawei Cüzdan uygulamasını açabilirsiniz ve bir bilet satın almak için otomatik olarak metro kartınızı seçecektir. Benzer şekilde, bir süpermarkette ödeme yapmak üzereyseniz, ödemeyi yapmak için otomatik olarak kredi kartlarınızdan birini (uygulamaya zaten eklenmiş olarak) seçebilir. Kısacası, telefonunuzu her ödeme veya yetkilendirme için kullandığınızda kartı tek tek seçmeniz gerekmez.

Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak!

 

Göz atın:   Huawei Mate 20 Pro Parçalarına Ayrıldı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu