Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak!

Akıllı telefonlar özellikle Çin’deki erişim ve kredi kartlarınızın ödeme kolaylığının çoğunu değiştirdi. Alışveriş ödemeleri yapmak, kapı kilidini açmak, ulaşım için bilet almak vb. İçin telefonunuzda belirtilen uygulama ile tek tıkla yapabilirsiniz. Fiziksel kimlik kartları da telefonunuzdaki sanal e-kimlik kartları ile değiştirildi ve Huawei Cüzdan’ın otomatik kart seçimi, bu işlemi telefonunuz son derece kolaylaştırdı.

Geleneksel olarak, ödeme yaparken veya sinema için bir bilet alırken uygun kartı manuel olarak seçmeniz gerekirdi fakat Huawei Cüzdan’ın Mate 30 Pro ile birlikte sunulan otomatik kart seçimi özelliği, duruma göre uygun kartı otomatik olarak tanımlayabilme özelliği eklendi.


Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak! Tek yapmanız gereken Huawei Cüzdan uygulamasını açmak ve akıllı telefonunuzu tarayıcıya yakın tutmak. Cüzdan uygulaması, kullanım sırasında uygun kartı otomatik olarak seçer. Örneğin, bir metro istasyonundaysanız, Huawei Cüzdan uygulamasını açabilirsiniz ve bir bilet satın almak için otomatik olarak metro kartınızı seçecektir. Benzer şekilde, bir süpermarkette ödeme yapmak üzereyseniz, ödemeyi yapmak için otomatik olarak kredi kartlarınızdan birini (uygulamaya zaten eklenmiş olarak) seçebilir. Kısacası, telefonunuzu her ödeme veya yetkilendirme için kullandığınızda kartı tek tek seçmeniz gerekmez.

Huawei E-Cüzdan, Mate 30 Pro’da Ödemeleri Kolaylaştıracak!

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu