TeknoDiot
     
     
     

Huawei Destek Merkezi Müşterinin Yanında

Huawei Destek Merkezi Müşterinin Yanında

Huawei Destek Merkezi, müşteri memnuniyetinde örnek gösterilecek verimlilik ile hizmet veriyor. Resmi tatiller dahil haftanın yedi günü saat 09:00 ve 18:00 saatleri arasında çalışan destek merkezinin hizmet kapsamı, yalnızca telefonla gelen talepler ile sınırlı değil.

Sosyal medya ve diğer dijital kanallardaki tüketici sorunları için de destek alınabiliyor. Sosyal medyada Huawei hesapları üzerinden 7/24 ulaşılabilen destek merkezi, yüzlerce nitelikli ve çözüm odaklı çalışanı sayesinde müşteri memnuniyetini yüksek tutarak, Türkiye’nin en iyi hizmet veren şirketleri arasında yerini aldı.

ŞikayetVar A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2019 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü’nü Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu’nun kazanmasında da çağrı merkezi çalışanlarının çok büyük payı var. 2017 yılından beri her zaman en iyi ilk üç şirket arasında olan Huawei, 400 bin kullanıcının oyları ile bu yıl da başarısını sürdürdü.

Huawei Destek Merkezi Müşterinin Yanında

Huawei Destek Merkezi’ne 444 79 88 numaralı Huawei Destek Hattı’ndan veya buradaki adresten form gönderilerek ulaşılabileceği gibi Huawei telefonlarda ön yüklü HiCare uygulaması içerisinden canlı destek alınabilir, destek hattı numarası aranabilir, telefonunuza dair ipuçları, servis merkezi adresleri ve bireysel sorun çözüm araçlarına ulaşılabilir. Bunun yanında resmi web adresinden de bilgisayar üzerinden online canlı destek alabilmek mümkün.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Gelecekteki Tüm OnePlus Telefonları Fluid Display’lerle Gelecek!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy A8 Plus Sızdı!

Buğra Noyan

Nokia 7 Plus Göründü

Serhan Durgutlu

1 yorum

Avatar
Huawei 7 Temmuz 2019 at 09:13

9-8 çalışıyorlar kardeşim

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.