Huawei Çin'de 100 milyon 5G Akıllı Telefon Üretecek - TeknoDiot.com

Huawei Çin’de 100 milyon 5G Akıllı Telefon Üretecek

Abone Ol 

Yıl sonu yaklaştıkça, neredeyse herkes 2020’nin 5G kabul yılı olmasını bekliyor. Çin’in yeni nesil ağ için en büyük pazar olması bekleniyor ve yeni bir rapora göre, Huawei’nin kendi pazarında 100 milyon kadar 5G destekleyen akıllı telefon göndermesi bekleniyor.

Japon akıllı kondansatör üreticisi Taiyo Yuden Co’nun CEO’su olarak görev yapan Shoichi Tosaka, şirketinin yıllık 5G baz istasyonu siparişlerini aldığını ve önümüzdeki haftalarda 5G akıllı telefon bileşenleri için de sipariş beklediğini açıkladı.

Huawei Çin'de 100 milyon 5G Akıllı Telefon Üretecek

Huawei ve ZTE‘nin 5G kapasitörler için önde gelen iki müşteri olduğuna inanılıyor ve Tosaka, Huawei’nin yalnızca önümüzdeki yıl 100 milyon 5G akıllı telefon sevkıyatına ulaşacağını öngörüyor. Taiyo Yuden’in dünyadaki en büyük kapasitör üreticilerinden biri olmasıyla, tahminlerini dayandıracak çok iyi verilere sahip olduğu açıktır.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Huawei son zamanlarda 5G akıllı telefon portföyünü genişletiyor ve daha fazla alıcı çekmek için 5G bağlantısı olan daha uygun fiyatlı cihazlar sunması bekleniyor. 100 milyon rakamının ulaşılabilir olup olmadığını ancak zaman gösterecek.

Göz atın:   Honor Play 4 5G Render Görselleri Yayınlandı! (Tanıtım Tarihi Açıklandı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu