Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei, Avrupa’da 5G Fabrikası Kuracak

Huawei’nin Avrupa Birliği baş temsilcisi Liu Kang’a göre, şirket Avrupa’da bir yer seçiyor ve 5G ekipmanı üretmek için bir fabrika kurmaya hazırlanıyor.

Avrupa’ya daha yakından entegre olmak ve ABD’nin AB ülkeleri üzerindeki baskısına direnmek için çok çalışmak için Huawei , Avrupa’da bir üretim üssü kurmaya karar verdi. Bu üretim üssü Avrupa pazarları için 5G ekipmanlarına odaklanacaktır. Şu anda, Huawei fabrika için siteyi seçiyor ve zaten birkaç hedef yer var.


Avrupa Birliği’ne göre, üye devlet Çinli üreticinin 5G inşaatına izin verecek. Ancak, çekirdek 5G yapısına katılmayacak. Organizasyon, 5G altyapılarının kilit kısımları için güvenlik riski oluşturan operatörleri yasaklayabileceğini söyledi.

Huawei 5G Fabrikası Kuracak

Huawei, Avrupa'da 5G Fabrikası Kuracak

Brüksel’deki Huawei Bahar Şenliği resepsiyonunda Liu Kang, “Huawei’nin Avrupa’ya olan bağlılığı her zamankinden daha önemli” dedi. Daha sonra, “Avrupa’da bir fabrika kurmaya karar verdik. Ancak o zaman Avrupa’da Avrupa pazarı için üretilen 5G ürünlerine sahip olabiliriz ”.

AB böyle bir açıklamada bulunmasına rağmen, planı İngiltere’nin kurallarına çok benziyor. Huawei, bir dereceye kadar Avrupa’nın 5G inşaatına (AB üye ülkeleri) katılabilir. Huawei Bahar Şenliği resepsiyonuna katılan eski Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Vivian Redding, “Huawei, Avrupa’nın Huawei ürünlerine olan güvenini önemli ölçüde artırmak için Avrupa’da 5G ekipmanı inşa edecek. “

Huawei, Avrupa'da 5G Fabrikası Kuracak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu