Huawei Akıllı Ekran Posteri Bazı İlginç Özellikleri Gösteriyor! - TeknoDiot.com

Huawei Akıllı Ekran Posteri Bazı İlginç Özellikleri Gösteriyor!

Abone Ol 

Huawei ve Honor’un sırasıyla Huawei Smart Screen ve Honor Smart Screen karşısında devrim yaratan TV ürünlerini piyasaya süreceği biliniyor. Bugün şirket, yeni TV ürününün yakında piyasaya çıkacağını söyleyen bir açıklama yaptı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Posterin gösterdiği gibi, yaklaşmakta olan Huawei’nin Akıllı Ekranı bir pop-up kamera kullanacak. Huawei  buna göz diyor. Bu ürünlerin yeni bir AI “siyah teknolojisi” serisi ile geleceğini de görebiliriz. Akıllı Ekran’ın yapay zekaya dayanarak daha “yeni bir oyun” kazanmasını sağlayacak.

Huawei Akıllı Ekran Posteri Bazı İlginç Özellikleri Gösteriyor!

Resmi açıklamaya göre, Huawei’nin Akıllı Ekranı ailenin akıllı interaktif merkezi olacak. Ayrıca, çok ekranlı deneyim merkezi, IoT kontrol merkezi ve görsel-işitsel eğlence merkezi olacak. Huawei’nin tam senaryo akıllı stratejisi ‘1 + 8 + N’yi üç katmanlı yapıya uyarlar. Bu ev, ofis, araba ve sporun dört senaryosunu kapsar. Tabletler, PC’ler, hoparlörler ve kulaklıklar gibi 8 yardımcı cihazı sürmek için akıllı telefonlar da kullanır ve cihazın çok periferik ekolojik ekipman olduğu düşünülmektedir.

Huawei’nin tam senaryo akıllı stratejisinin son derece önemli bir üyesi. Bu yüzden bir dizi seçkin yazılım ve donanım özelliğini görmeniz mantıklı. Gelişmiş bir akıllı çip, işletim sistemi sınıfı siyah teknoloji, HiAI motoru, Huawei akıllı ses, AI görüntü kalitesi motoru ve bulut servisi ile birlikte geliyor.

Huawei Smart Screen, 19 Eylül’de Almanya’nın Münih kentindeki Mate 30 ile aynı gün açıklanacak.

Göz atın:   Çiftlik Bank CEO'sunun Uruguay’daki Evi Ortaya Çıktı (VİDEO)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL