Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Akıllı Ekran Posteri Bazı İlginç Özellikleri Gösteriyor!

Huawei ve Honor’un sırasıyla Huawei Smart Screen ve Honor Smart Screen karşısında devrim yaratan TV ürünlerini piyasaya süreceği biliniyor. Bugün şirket, yeni TV ürününün yakında piyasaya çıkacağını söyleyen bir açıklama yaptı.

Posterin gösterdiği gibi, yaklaşmakta olan Huawei’nin Akıllı Ekranı bir pop-up kamera kullanacak. Huawei  buna göz diyor. Bu ürünlerin yeni bir AI “siyah teknolojisi” serisi ile geleceğini de görebiliriz. Akıllı Ekran’ın yapay zekaya dayanarak daha “yeni bir oyun” kazanmasını sağlayacak.


Huawei Akıllı Ekran Posteri Bazı İlginç Özellikleri Gösteriyor!

Resmi açıklamaya göre, Huawei’nin Akıllı Ekranı ailenin akıllı interaktif merkezi olacak. Ayrıca, çok ekranlı deneyim merkezi, IoT kontrol merkezi ve görsel-işitsel eğlence merkezi olacak. Huawei’nin tam senaryo akıllı stratejisi ‘1 + 8 + N’yi üç katmanlı yapıya uyarlar. Bu ev, ofis, araba ve sporun dört senaryosunu kapsar. Tabletler, PC’ler, hoparlörler ve kulaklıklar gibi 8 yardımcı cihazı sürmek için akıllı telefonlar da kullanır ve cihazın çok periferik ekolojik ekipman olduğu düşünülmektedir.

Huawei’nin tam senaryo akıllı stratejisinin son derece önemli bir üyesi. Bu yüzden bir dizi seçkin yazılım ve donanım özelliğini görmeniz mantıklı. Gelişmiş bir akıllı çip, işletim sistemi sınıfı siyah teknoloji, HiAI motoru, Huawei akıllı ses, AI görüntü kalitesi motoru ve bulut servisi ile birlikte geliyor.

Huawei Smart Screen, 19 Eylül’de Almanya’nın Münih kentindeki Mate 30 ile aynı gün açıklanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu