TeknoDiot
     
     
     

Huawei, 800.000 Adet Maske Bağışladı

Huawei, 800.000 Adet Maske Bağışladı

Huawei, son birkaç haftadır gerekli yardımları vererek dünyadaki koronavirüs salgınından etkilenen ülkelere yardım ediyor.

ABD Hükümeti Huawei’ye bir yasak uyguladığından beri Huawei, bulundukları ülkelerin kalbini kazanmak için mümkün olan her fırsatı kullanıyor.

Koronavirüsü dünyaya yayılmaya devam ediyor, Huawei, son birkaç hafta boyunca ağır etkilenen bölgelere maske gibi gerekli yardımları bağış edilmiştir. Bu sefer Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, Hollanda’ya toplam 800.000 FFP2 maskesi bağışladı.

200.000 maskenin ilk partisi 22 Mart Pazar günü ülkeye hava yoluyla ulaştı. Maskeler farklı şirketler tarafından bağışlanan (sayılarda milyonun üzerinde) onlar hastaneler, evde bakım kuruluşları, bakım evleri, ruh sağlığı ve ruh sağlığı kurumlarında, engellilik bakım örgütleri ve diğer bakım kuruluşlarına temin edilmektedir yerden tek bir yerde dahil ediliyor gereksinimler.

Huawei, küresel salgının ortasında, özellikle mobil ağlar kurmak ve telefon satmak konusunda uzun bir ortaklık geçmişine sahip oldukları Avrupa ülkelerine mümkün olduğunca yardım göndermekle meşguldü.

Huawei, 800.000 Adet Maske Bağışladı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


GTA 5’in En Büyük Sırrı Çözüldü

Buğra Noyan

The OA Dizisi İptal Edildi!

Yusuf Karcılar

​Zyxel’in Yeni Siber Saldırıları Engelleyen Kalkan’ı Tanıtıldı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.