Huawei, 800.000 Adet Maske Bağışladı

Huawei, son birkaç haftadır gerekli yardımları vererek dünyadaki koronavirüs salgınından etkilenen ülkelere yardım ediyor.

ABD Hükümeti Huawei’ye bir yasak uyguladığından beri Huawei, bulundukları ülkelerin kalbini kazanmak için mümkün olan her fırsatı kullanıyor.

Koronavirüsü dünyaya yayılmaya devam ediyor, Huawei, son birkaç hafta boyunca ağır etkilenen bölgelere maske gibi gerekli yardımları bağış edilmiştir. Bu sefer Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, Hollanda’ya toplam 800.000 FFP2 maskesi bağışladı.

200.000 maskenin ilk partisi 22 Mart Pazar günü ülkeye hava yoluyla ulaştı. Maskeler farklı şirketler tarafından bağışlanan (sayılarda milyonun üzerinde) onlar hastaneler, evde bakım kuruluşları, bakım evleri, ruh sağlığı ve ruh sağlığı kurumlarında, engellilik bakım örgütleri ve diğer bakım kuruluşlarına temin edilmektedir yerden tek bir yerde dahil ediliyor gereksinimler.

Huawei, küresel salgının ortasında, özellikle mobil ağlar kurmak ve telefon satmak konusunda uzun bir ortaklık geçmişine sahip oldukları Avrupa ülkelerine mümkün olduğunca yardım göndermekle meşguldü.

Huawei, 800.000 Adet Maske Bağışladı

İLGİLİ İÇERİK:  Microsoft, İki Çalışanına Corona Virüs Teşhisi Konulduğunu Doğruladı
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu