Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Bu Yıl Sonuna Kadar Ucuz 5G Telefonun Duyurabilir

2019 yılında, akıllı telefon liderlerinin piyasada 5G özellikli çok sayıda cihaz piyasaya sürdüğünü gördük.

Görünüşe göre bu yıl da aynı trend izlenecek, ancak yüksek fiyat etiketleri yerine, bu yılın sonuna kadar daha ucuz bir 5G akıllı telefon görebiliriz. Bu akıllı telefon şimdilik Huawei’den başkasından gelmeyecek gibi görünüyor.


Son zamanlarda, Huawei‘nin 5G ürün hattı başkanı Yang Chaobin, şirketin bu yıl için gelecekteki büyük bir planını açıkladı. Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, bu yılın sonunda veya 2021’in başlarında yaklaşık 150 dolar fiyat etiketi ile daha ucuz bir 5G akıllı telefon duyurabilir.

Bu özel adım, daha ucuz ve daha bütçe cihazlarına 5G yeteneklerini getirecektir. Farkında olmayanlar için, şu anda orta sınıf ve üst düzey akıllı telefonlar ile sınırlıdır. Qualcomm ve MediaTek zaten 5G bağlantısını destekleyen orta sınıf yonga setlerini başlattı. Her iki üretici de aynı şeyi daha ucuz cihazlara getirmek için çalışıyor gibi görünüyor.

Huawei Bu Yıl Sonuna Kadar Ucuz 5G Telefonun Duyurabilir

Huawei 2020’de Uygun Fiyatlı 5G Akıllı Telefon Duyurabilir

Hatırlamak için, Huawei ve alt markası Honor, geçen yıl bir dizi 5G akıllı telefon piyasaya sürdü. Listede Huawei Mate 30 5G, Mate 20X 5G, Nova 6 5G ve Honor V30 5G telefonlar yer alıyor. Ayrıca, akıllı telefon üreticisi, Aralık 2019 sonu itibariyle küresel olarak 6,9 milyondan fazla ünite gönderdi.

Bununla birlikte, diğer akıllı telefon üreticilerinin bu davayı takip ettiğini ve bu yılın sonunda daha ucuz 5G akıllı telefonlarını tekrarladığını görebiliriz. Bu, bütçe dostu cihazlarının bir parça kek gibi satıldığı göz önüne alındığında, 5G cihazlarına artık daha fazla kullanıcı tarafından erişilebileceği anlamına geliyor.

Diğer ilgili haberlerde Huawei, önümüzdeki aylarda Huawei P40 Pro adlı amiral gemisi akıllı telefonunu da piyasaya sürmeyi planlıyor . Cihaz, Penta arka kamera kurulumu, delikli ekran, amiral gemisi işlemcisi ve içine yerleştirilmiş büyük pil gibi özelliklerle gelecek. Bununla birlikte, cihazın 5G varyantını da görmeliyiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu