HTC Vive Focus Plus Nisan Ayı İçinde Satışa Çıkacak - TeknoDiot.com

HTC Vive Focus Plus Nisan Ayı İçinde Satışa Çıkacak

Abone Ol 

HTC Çin Cumhurbaşkanı Alvin Wang Graylin’e göre, “Vive Focus Plus için bu gelişmiş özelliklerin ortaya çıkmasıyla, VR endüstrisi bu yeni nesil bağımsız tam donanımlı VR cihazlarıyla ilerliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Vive Focus Plus ve VR kategorisinin tamamı için inanılmaz bir fırsat sunan VEC’de sayısız deneyime sahip olabileceğimiz ve vakaları kullanabildiğimiz için çok mutluyuz. ” açıklamalarında bulundu.

Tanıdık olmayanlar için, HTC Vive Focus Plus, Vive Focus’un kurumsal sürümüdür. VR kulaklıkları genellikle oyuncuları hedef alırken, HTC Vive Focus Plus’ı kurumsal kullanıcılara odaklıdır.

Vive Focus Plus ayrıca, kullanıcıların yaklaşık 250 Vive Waze uygulamasına erişmelerini sağlayacak bir işletme lisansı içerecektir. Odağı, PC, akıllı telefonlar, konsollar ve daha birçok içerik kaynağından gelen bir VR hub’ına dönüştürmenizi sağlayan çok modlu bir özellik de mevcuttur.

Fiyat konusunda şuanda ülkemiz içinde net bir fiyat belirtilmedi ama çıkışını 800$ olarak yapacağı söyleniyor.

Göz atın:   Xiaomi Mi Band 5 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!