Tiktok Takipçi Satın Al

HTC Vive Focus Plus Nisan Ayı İçinde Satışa Çıkacak

HTC Çin Cumhurbaşkanı Alvin Wang Graylin’e göre, “Vive Focus Plus için bu gelişmiş özelliklerin ortaya çıkmasıyla, VR endüstrisi bu yeni nesil bağımsız tam donanımlı VR cihazlarıyla ilerliyor.

Vive Focus Plus ve VR kategorisinin tamamı için inanılmaz bir fırsat sunan VEC’de sayısız deneyime sahip olabileceğimiz ve vakaları kullanabildiğimiz için çok mutluyuz. ” açıklamalarında bulundu.


Tanıdık olmayanlar için, HTC Vive Focus Plus, Vive Focus’un kurumsal sürümüdür. VR kulaklıkları genellikle oyuncuları hedef alırken, HTC Vive Focus Plus’ı kurumsal kullanıcılara odaklıdır.

Vive Focus Plus ayrıca, kullanıcıların yaklaşık 250 Vive Waze uygulamasına erişmelerini sağlayacak bir işletme lisansı içerecektir. Odağı, PC, akıllı telefonlar, konsollar ve daha birçok içerik kaynağından gelen bir VR hub’ına dönüştürmenizi sağlayan çok modlu bir özellik de mevcuttur.

Fiyat konusunda şuanda ülkemiz içinde net bir fiyat belirtilmedi ama çıkışını 800$ olarak yapacağı söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu