HTC U11, U11+ ve U12+ Android Pie Güncellemesi - TeknoDiot.com

Android Pie Güncellemesi Alacak Üç HTC Modeli Belli Oldu

Abone Ol 

Android Pie güncellemesi alacak üç HTC modeli belli oldu. HTC U11, U11+ ve U12+ modelleri Android Pie güncellemesini ne zaman alacak peki?

takipçi satın al
takipçi satın al

Mart ayında HTC, bir çok cihaz için Android güncelleme durumunu açıkladı. Tayvanlı şirket, güncellemenin 2019’un ikinci çeyreğinde başlayacağını ancak tarihi belli olmadığını söylemişti.

10 Mayıs Cuma günü HTC, güncelleme için Twitter’da belirli zaman dilimlerini paylaşmış durumda. Paylaşıma göre, HTC U11 Android Pie güncellemesini alacak amiral gemilerimden ilki olacak. 2017 amiral gemisi, Mayıs ayı sonlarında güncellemeyi almaya başlayacak.

Android Pie Güncellemesi Alacak Üç HTC Modeli Belli Oldu

HTC U12 + Android Pie güncellemesi ise Haziran ayı ortasında takip edecek. Üçüncü alacak model ise HTC U11 + Haziran ayının sonunda Android Pie’ye kavuşacak.

HTC, bölgelerin ve operatörlerin bu cihazların güncellemeleri alacağı tarihleri ​​etkileyebileceğini belirtti.. Android Oreo ile geçen yıl başlatılan HTC Exodus 1’den bahsetmiyoruz. Ancak HTC U12 + ile aynı dahili donanımlara ve hatta tasarıma sahip olduğundan, U12 + ‘dan kısa bir süre sonra güncellemeyi Android Pie’ye ulaştırmasını bekliyoruz. Exodus 1 bazı özel güvenlik özelliklerine sahip olduğundan birkaç hafta eklemek isteyebilirsiniz.

Göz atın:   İnternetin ADSL mi VDSL mi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!