Tiktok Takipçi Satın Al

Honor MagicWatch 2 Limited Edition Tanıtıldı

Sadece birkaç aylık olmasına rağmen, Honor MagicWatch 2’nin yeni Honor MagicWatch 2 Limited Edition modeli tanıtıldı.

Birden fazla sanatçı ile işbirliği yapan Honor, Limited Edition modelinin bir parçası olarak bir dizi funky tasarım geliştirdi.


MagicWatch 2 Limited Edition, renkli çerçeveler, bantlar ve temalarla bezenmiştir ve Honor’un resmi açıklamasına göre “sanat ve grafik tasarım dünyasından bir dizi yükselen yıldız” tarafından tasarlanmıştır.

Farklı tasarımlara sahip: Honor MagicWatch 2 Limited Edition

Honor, 21 Ocak’ta Londra’da düzenlenen özel bir etkinlikte sınırlı sayıda üretilen Honor MagicWatch 2 Limited Edition modelini duyurdu. Söz konusu sanatçılardan bazıları Giovanni Ozzola, George Greaves, Wag DongLing ve Jacky Tsai’dır.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition Tanıtıldı

İlk bakışta cazip renk örnekleri gibi görünen tasarımlardan esinlenen tasarımlar, fotoğrafçılar, heykeltraşlar, grafik tasarımcıları ve çizerler dünyasından ilham alıyor. Cephenin arkasında Honor’un Kasım 2019’da başlattığı aynı eski MagicWatch 2 var.

Huawei Health uygulamasında şu anda sınırlı sayıda saat yüzü / teması var. Ancak, Şubat 2020’den itibaren 85 benzersiz tasarım indirilebilir. İlginç olan, tasarımların Honor’un Global Watch Face Design yarışmasının bir parçası olarak gelen 1.400’den fazla girişten seçilmesidir.

Honor, bu temaları dünya çapında yapılan bir etkinliğe gelen 1.400 temanın arasından seçtiğini belirtiyor. Yeni akıllı saatin ne zaman piyasaya sürüleceği veya nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı bilinmiyor. Cihazın standart versiyonu ise boyuta bağlı olarak 155 dolar (917 TL) ile 170 dolar (1.006 TL) arasında satın alınabiliyor.

Honor MagicWatch 2 Limited Edition Tanıtıldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu