Tiktok Takipçi Satın Al

Honor Magic 6 Pro’nun Görselleri İnternette Ortaya Çıktı

Çinli şirket Honor, yakın zamanda Honor Magic 6 adlı amiral gemisi akıllı telefonunu dünyaya tanıttı. Şimdi ise Magic 6 Pro’nun render görüntüleri ortaya çıktı ve cihazın günümüz akıllı telefonları arasında en olağan dış tasarımlardan birine sahip olacağını gösteriyor. Arka panelde, muhtemelen özel bir kaplama malzemesi kullanılarak elde edilen dairesel bir kamera adası ve parıltı etkisi fark edilebiliyor. İçeriden gelen bilgilere göre, yeni akıllı telefonların 11 Ocak’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor, bu nedenle eğer bayılacak bir tasarım ilginizi çekiyorsa biraz beklemeye değebilir. Ayrıca Honor CEO’su Zhao Ming’in ifadesine göre, Honor Magic 6 Pro’nun tasarımı medeniyet tarihinden ve doğadan ilham alıyor.

Ancak, cihazın tasarımının tarih veya doğa ile nasıl bağlantılı olduğu tam olarak anlaşılamıyor. Muhtemelen bu, kameralar adasının tasarımına bir gönderme olabilir ki bu tasarım oldukça sıradışı görünüyor ve potansiyel alıcılar tarafından birçok soru gündeme getiriyor. Bu arada, cihazın özellikleri hakkında henüz çok fazla bilgi bulunmamakla birlikte, cihazın amiral gemisi bir işlemci üzerinde çalışacağını, pazardaki en iyi kameralara sahip olacağını ve yüksek çözünürlüklü ve yüksek yenileme hızına sahip mükemmel bir ekranla geleceğini anlıyoruz. Bu, özellikle standart kasa tasarımına sahip oldukça basit akıllı telefonların ağırlıklı olduğu bir ortamda son derece ilginç görünüyor. Umarız Honor, cihazlarının dış tasarımı konusunda gelecekte de deneme yapmaya devam eder.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu