«
Honor 9X Pro Ortaya Çıktı! Akıllı Telefon Haberleri Honor Haberleri

Honor, yakın zamanda piyasaya süreceği yeni akıllı telefonu Honor 9X Pro modeli Rusya’da sertifika onayında sızdırıldı.

Honor 9X‘in Çin’deki bir sertifikasyon portalında görünmesinden sonra, Honor 9X Pro şimdi Rusya’da onaylandı. Çin CCC (3C) listesine benzer şekilde ortaya çıktı. Honor 9X Pro’nun sertifika onayında ise modem numarası da ortaya çıkıyor.

Honor 9X model numarası HLK-AL10 iken, Honor 9X Pro için HLK-L41 model numarası seçilmiş durumda. Geçen yıl, Honor 8X serisinde iki modelin bir küçük model ve diğerinin de Max model olduğunu açıkladı ancak Honor, bu kez markalaşmayı biraz değiştirdi. Honor 9X, Honor 8X’in sunduğuna benzer bir 10W şarj cihazıyla onaylandı.

Honor 9X hakkında fazla bir şey bilmediğimizi göz önüne alarak, bir üst modelinininde daha fazla alabileceği yükseltmeler hakkında bir tahminde bulunmak zorundayız.

Honor 9X Pro Ortaya Çıktı! Akıllı Telefon Haberleri Honor Haberleri

Her iki cihazda, 6.5 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor. Honor 8X Max ise neredeyse tablet benzeri bir 7.12 inç ekrana sahipti. Her ikisi de bir Kirin 710 işletim sistemi ile gelecek. Bir Kirin 810 işlemci bekliyoruz çünkü ekran bu noktada alabildiği kadar büyük. Bununla birlikte, belki ekrana gömülü şekilde gelebilecek bir kamerada yer alabilir. Daha iyi bir tasarıma sahip olabilir. Honor 9X ve Honor 9X Pro modelleri Eylül 2019’da tanıtılması bekleniyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *