TeknoDiot.com
   
     

Honor 20 Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı

Honor 20 Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Honor Haberleri Teknoloji Haberleri

Honor, 21 Mayıs’ta Honor 20 serisini Londra’daki bir açıklayıcı etkinlikle duyuracak.

Bu telefonların Çin’de uluslararası pazarlara ulaşmadan önce ilk olarak resmi olma ihtimali var.

Honor 20’nin üçlü arka kameralara sahip sızdırılmış bir fotoğrafı önceki ay ortaya çıkmıştı. Şimdi de, daha gelişmiş Honor 20 Pro’nun sızdırılmış bir fotoğrafı, arka tasarımını ortaya çıkardı.

Honor 20 Pro tasarımı nasıl olacak?

Honor 20 Pro’nun dört arka kamera ile geldiği söyleniyor ve dörtlü kameralarla donatılmış Huawei P30 Pro’nun daha ucuz bir sürümü olarak piyasaya sunulması bekleniyor. Günümüzde ortaya çıkan Honor 20 Pro’nun sızdırılmış fotoğrafı, P30 Pro gibi bir ToF sensörü de dahil olmak üzere dört kamera sensörüne sahiptir.

Honor 20 Pro Özellikleri ve Tasarımı Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Honor Haberleri Teknoloji Haberleri

Honor 20 Pro özellikleri

Kamera modülü, periskop telefoto lens gibi gözüken bir squarish sensör içermekte. Söylentilere göre akıllı telefon Sony IMX600 40 megapiksel kamera sensörüne sahip olacak. Bu sensör Huawei P30 Pro’da da olduğunun altını çizelim.

Kamera modülü ayrıca süper geniş açılı bir mercek ve başka bir geniş açılı mercek içerebilir. Telefonun 6.5 inç OLED ekran ve yaklaşık 4.000 mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi bekleniyor. Kirin 980 işlemcisi yer alacak. 8 GB RAM’e kadar güç veriyor. Telefonun diğer detayları şu anda bilinmiyor.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.