Tiktok Takipçi Satın Al

Hiçbir Tarayıcıda Olmayan Özellik Opera Mini Tarayıcısına Geldi

Opera Mini, dosya paylaşımını sunan ilk tarayıcı oldu. Artık insanlar, özel dosya paylaşım uygulamalarına gerek kalmadan dosya gönderip alabilir.

Popüler Opera Mini tarayıcısı, şu anda çevrimdışı dosya paylaşımına sahip ilk büyük tarayıcıdır. Yüz milyonlarca Opera Mini kullanıcısı, yavaş mobil ağlarla veya mobil verilerini kullanmadan, yakın aygıtlar arasında görüntüleri, videoları ve ses dosyalarını süper yüksek hızlarda aktarabilir.


Opera Mini‘deki yeni, hızlı ve güvenli çevrimdışı dosya paylaşım özelliği sayesinde, özel bir dosya paylaşım uygulaması indirmenize gerek kalmaz.

Opera Mini’deki yerel çevrimdışı dosya paylaşım özelliği, dosyaları Bluetooth’dan 200 kat daha hızlı olan Wi-Fi hızında aktarabilir.

Hiçbir Tarayıcıda Olmayan Özellik Opera Mini Tarayıcısına Geldi

Opera’daki Tarayıcıların Başkanı Krystian Kolondra, “Opera Mini, yüz milyondan fazla insanın tercih ettiği mobil tarayıcıdır ” dedi . “Yeni çevrimdışı dosya paylaşım özelliği sayesinde, Opera Mini kullanıcıları artık dosyaları düşük hızlarda veya pahalı mobil verilerden endişe etmeden yakınlardaki insanlarla yüksek hızda paylaşmayı seçebiliyorlar”.

Çevrimdışı dosya paylaşımı nasıl çalışır?

Çevrimdışı dosya paylaşımı ve hızlandırılmış dosya aktarım hızı, Opera Mini’nin yakındaki cihazlarla sorunsuz bir şekilde kurduğu doğrudan bir Wi-Fi bağlantısı ile mümkün. Bu, Opera Mini’nin cihazlar arasında dosyaların hızlı ve güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlayan geçici bir özel ağ oluşturduğu anlamına gelir.

Dosya gönderme ve alma başlatmak için şu adrese gidin Dosya Paylaşımı menüsünde ve seçim Gönder veya almayabilir . Opera Mini, cihazları birbirine bağlayarak taraması için yakındaki cihazın taraması için bir QR kodu görüntüler. Bir dosya başarıyla transfer edildiğinde, gönderen kişiye bildirilir ve alıcı, Opera Mini’de gösterilen Alınan sekmesinden dosyaya erişebilir.

İndirilmeye hazır dosyalar

Opera Mini, tarayıcı menüsünde bulunan benzersiz bir indirme yöneticisine sahiptir. İndirme yöneticisi, kullanıcıların çeşitli web sitelerinden indirmelerini tanımlamalarına yardımcı olur ve indirme hızını artırır. Yeni çevrimdışı dosya paylaşımı özelliği Opera Mini kullanıcılarına daha hızlı tarama, daha hızlı indirme ve daha hızlı paylaşımın benzersiz bir kombinasyonunu sunar.

Dosya gönderip almaya başlamak için menüdeki “Dosya Paylaşma” bölümüne gidin ve “Gönder veya Al” seçeneğini işaretleyin. Opera Mini, diğer cihazların taratabilmesi için bir QR kod oluşturarak QR kodu okutan cihazla iki cihazı birbirine bağlıyor. Bir dosya başarıyla transfer edildiğinde, gönderen kişiye bildirim gidiyor ve alıcı, Opera Mini’de yer alan “Alınan” sekmesinden dosyalara erişebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu