TeknoDiot.com
   
   

Hepsiburada’dan Bilgisayar Ürünlerinde Dev İndirim

Hepsiburada’dan Bilgisayar Ürünlerinde Dev İndirim

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, bilgisayar ürünlerinde %40’a varan indirim sunan “Teknoloji Pazarında Dev İndirimler” kampanyasını başlatıyor.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden Hepsiburada, bilgisayar kategorisine özel olarak “Teknoloji Pazarında Dev İndirimler” kampanyasını başlatıyor. Kampanya 4 Nisan Perşembe günü saat 17.00’de başlayacak ve 5 Nisan Cuma günü 23.59’da sona erecek. Dev indirim seçili notebook, monitör, yazıcı, projeksiyon ve çevre birimlerinde geçerli olacak. Dev indirime ek olarak seçili kulaklıklarda ekstra %15, seçili notebook çantalarında ise %20 indirim yapılacak.

Bilgisayar kategorisine ilgi %110 arttı

Müşterilerinin alışveriş verilerini inceleyen Hepsiburada, bilgisayar kategorisine ilginin geçen yıla göre %110 arttığını açıkladı. Özellikle kablosuz ürünlere olan ilginin katlandığını belirten Hepsiburada, taşınabilir özelliğiyle dikkat çeken kablosuz mouselara olan talebin geçen yıla göre %60 arttığını belirtti. En çok alışveriş 25-35 yaş aralığı tarafından yapılırken, en çok alışverişi İstanbul yaptı. İstanbul’u sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya takip etti.

:: A101, Xiaomi Elektrikli Scooter Satıyor!

Hepsiburada’dan Bilgisayar Ürünlerinde Dev İndirim

En çok bluetooth kulaklıklar ilgi görmekte

Teknoloji tutkunlarının alışkanlıklarına ışık tutmak amacıyla müşterilerinin alışveriş verilerini inceleyen Hepsiburada, bilgisayar kategorisinde en çok bluetooth kulaklık ürününün ilgi gördüğünü açıkladı. Bilgisayar kategorisinde en çok rağbet gören diğer ürün grupları klavye ve mouse gibi çevre birimleri olurken; aksesuarlar, veri depolama, yazıcı, bilgisayarlar, bilgisayar bileşenleri, ağ/modem ve yazılım ürünleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yerini aldı.

Hepsiburada oyun konsolları kategorisinde ise en çok PlayStation 4’ün tercih edildiğini açıkladı. PS4’ün yanı sıra oyun bilgisayarları, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo ürünleri de rağbet gördü. En çok satan bilgisayar oyunları ise God of War ve Red Dead Redemption 2 oldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.