Tiktok Takipçi Satın Al

Hediye İnternet; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türkiye’nin en büyük 3 operatör devi ile internet keyfini uzun süre ekstra ücret ödemeden çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom firmaları kendine özel fırsatları ile hediye internet kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle pandemi sürecinde herkes için büyük bir ihtiyaç haline gelen internet ile ilgili kampanyaları ve hediyeleri takip ederek aradığınız internete kavuşabilirsiniz. Sizde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hediye internet fırsatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızı takip edin!

Türk Telekom İle Hediye İnternet Kazanma Yöntemleri


Türk Telekom hediye internet fırsatları hem sene boyunca devam eden hem de Ramazan ayı gibi özel zamanları kapsayan kampanyaları şeklinde çeşitlilik göstermektedir. Bugün bu yazımızda, genel olarak her dönemde ulaşabileceğiniz internet fırsatlarından bahsedilecektir. Türk Telekom, online işlemler ve Türk Telekom uygulaması aracılığı ile internet hediyesi kazanabilirsiniz. Online işlemleri internet üzerinden Android ve İOS altyapısındaki telefon, tabletlere indirerek işlem yapabilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden Sil Süpür olarak geçen işlemde haftalık olarak her Çarşamba günü yeni bir internet hediyesi ile sevinebilirsiniz. Dakika, mesajlaşma ve internet fırsatları arasında size çıkan 1 GB, 2 GB, 5 GB, 3 GB ve 10 GB seçenekleri arasından bir tanesini haftalık, g ünlük ya da aylık olarak kazanma şansını yakalayın.

Turkcell ile Hediye İnternet Kazanma Yöntemleri

Turkcell hediye internet fırsatları online işlem, mobil uygulama ve BİP uygulaması ile uygulanabilmektedir. İnternet kazanmak isteyen kişiler İOS ve Android altyapısına uygun telefon, tabletler sayesinde Turkcell Hesabım uygulamasını indirebilir, uygulama üzerinden salla kazan sayfasına girerek internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Salla kazan hizmetini uygulama üzerinden sallama yaparak 2 GB, 10 GB ve 5 GB arasında internet hediyesi alabilirsiniz.

Salla kazan şansının yanı sıra Turkcell sürpriz nokta ve BİP servislerinden de yararlanabilirsiniz. Sürpriz nokta uygulaması sayesinde GPS bilginizi paylaşarak, istediğiniz gittiğiniz noktalardan internet toplama şansını yakalayabilirsiniz. Diğer yandan BİP ile anlaşma sağlayan Turkcell’in özel hediyelerinden yararlanabilirsiniz. Bu hediyeler için BİP hesabını ve sağlanan hediye uygulamaları takip etmenizde fayda vardır.  .

Vodafone İle Hediye İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone hediye internet App Store ve Play Store üzerinde Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hediye çarkı seçeneği ile haftada bir kere 20 GB’a kadar hediye internet fırsatlarını kazanabilirsiniz. Faturalı ya da faturasız olarak fark etmeksizin herkesin girebileceği internet, konuşma ve çeşitli bonus hediyeler ile gününüzü, haftanızı hatta ayınızı neşelendirin. .

Vodafone yanımda hediye çarkı seçeneğinin yanı sıra arkadaşlarınız ve ailenizin Vodafone’a gelmesini sağlayarak da hediye alabilirsiniz. Getirdiğiniz her kişi için 2 GB internet hediyesi verilmektedir. Bu hediye haftalık olarak kullanabileceğiniz bir internet paketi olarak hattınıza ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. .  

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu