Tiktok Takipçi Satın Al

HBO Max Türkiye Genel Müdürü, Barış Zavaroğlu Oldu!

HBO Max Türkiye Genel Müdürü'nün Barış Zavaroğlu olduğu açıklandı. Kendisi daha önce Turkcell TV+, Fox Türkiye ve Disney'de yöneticilik pozisyonlarında görev yapmıştı.

HBO Max , 21 yeni Avrupa bölgesinde daha kapsamlı bir şekilde kullanıma sunulmasının bir uzantısı olarak Türkiye’de yer alacak. HBO Max, Türkiye genel müdürü olarak Barış Zavaroğlu‘nu atadı.

WarnerMedia yayın hizmetine Turkcell’in OTT’sinden ve genel müdürü olduğu ödemeli TV işletmesi TV Plus’tan katılan Zavaroğlu, Türkiye lansmanı bu yıl içinde gerçekleşecek ve doğrudan tüketiciye yönelik işlerinin liderliğinden sorumlu olacak.


Zavaroğlu ayrıca Fox Türkiye’de CMO olarak daha önce görev yaptı ve Disney’de Doğu Avrupa ve Batı Asya ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika olarak da bilinen Kuzey Afrika bölgesi için üst düzey yöneticilik yaptı.

HBO Max Türkiye Genel Müdürü Belli Oldu!

HBO Max Türkiye Genel Müdürü, Barış Zavaroğlu Oldu!

HBO Max, Türkiye’de orijinal yapımların yapımcılığını üstlenen Netflix ve BluTV gibi yerel yayıncılarla rekabet edecek. Hal böyle olunca da platformun kendi yerel üretim stratejisini nasıl şekillendirdiğini görmek ilginç olacak.

HBO Max’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki daha geniş stratejisiyle uyumlu olan HBO Max’in Türkiye’deki lansmanını ve büyümesini denetleyen Zavaroğlu, HBO Max EMEA genel müdürü Christina Sulebakk’a rapor verecek.

Şulebakk yaptığı açıklamada, “Stratejik açıdan önemli bir pazarda lansmana ve büyümeye hazırlanırken Barış bize önemli bir zamanda katılıyor” dedi. Avrupa’daki aşamalı dağıtımımızın bir parçası olarak ülkede hızla yerleşmeye ve inşa etmeye çalışırken, uzmanlığı ve liderliği paha biçilmez olacak.”

Zavaroğlu, “HBO Max, gezegendeki hiçbir şeye benzemeyen, derin ve çeşitli bir içerik teklifiyle dünya çapında yayılırken önemli bir ivme kazanıyor ” dedi.

HBO Max şu anda Amerika ve Avrupa’da 46 bölgede yayında. Bu yıl hizmet, Türkiye dahil 21 Avrupa bölgesinde daha yaygınlaştırılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu