Tiktok Takipçi Satın Al

HBO Max, Wonder Woman 1984 ile 4K’yı Destekleyecek

2021’de çıkacak diğer film ve şovlarla birlikte, HBO Max’te 4K’yı destekleyen ilk oyun olacak.

Wonder Woman 1984 bazı sinemalarda gösterilecek olsa da, yaklaşan film ABD’de HBO Max’te de gösterime girecek. Olduğunda, hizmette 4K olarak yayınlanan ilk içerik parçası olacak.


Gal Gadot’un başrol oynadığı 2017 orijinalinin devamı olan Wonder Woman 1984, sadece sinemalarda prömiyer yapacaktı. Bununla birlikte, koronavirüs salgını bunu ödedi.

Birçok kez ertelendikten sonra, dağıtımcı Warner Bros., birçok tüketicinin bir tiyatroda halka açık toplantılardan kaçınmayı tercih edeceğini varsayarak, filmi ABD’de HBO Max için de başlatmayı kabul etti.

Haber geldiğinde, bazıları HBO Max’in burnunu çekemeyeceğinden endişeliydi. Wonder Woman 1984, mümkün olan en büyük ekranı ve en yüksek tanımı hak eden bir film türü gibi görünüyor.

Wonder Woman 1984, 4K’da Yayınlanacak

Ne mutlu ki, yönetmen Patty Jenkins Wonder Woman 1984’ün HBO Max’ta 4K Ultra HD, HDR 10, Dolby Vision ve Dolby Atmos olarak sunulan ilk film olacağını duyurmak için Twitter’a gitti.

Gereğince Warner Media’nın basın açıklamasında , yüksek tanımlı izleme deneyimi Apple TV 4K, Amazon Fire TV stick 4K, Amazon Fire TV Cube ve 4K Yangın TV Edition akıllı TV’ler, Chromecast Ultra, AT & T TV ve desteklenen Android’i de içeren desteklenen cihazlarda” mümkün olacaktır TV cihazları”.

Daha sonra, 2021’de HBO Max, bu yetenekleri genişletecek, daha fazla cihazı destekleyecek ve 4K’da daha geniş bir film ve TV dizisi yelpazesi sunacak.

Wonder Woman 1984 size bir fincan çay gibi gelmiyorsa, HBO Max sizi festival döneminde eğlendirmek için bir Tatil Harikalar Diyarı bölümü başlattı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu