Tiktok Takipçi Satın Al

Hazır Ofis Tercih Etmek İsteyenler İçin Çözümler

Hazır ofis çözümleri günümüzde küçük işletmelerden girişimlere, kurumsal işletmelerden global ölçekli firmalara kadar oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor.

Hazır ofis hizmetinden yararlanan kişi ve kurumlar, bu hizmetin sağladığı maliyet ve hareket avantajını oldukça olumlu bulurken henüz hazır ofis çözümlerini deneyimlememiş kişiler ise bu ofis modelinin kendileri için yeterli olup olamayacağı konusunda kuşkuya düşüyor. Bu içeriğimizde, hazır ofis çözümlerinin avantajlarından bahsediyor olacağız.

Öncelikle: Hazır Ofis Nedir?


Hazır ofis hizmetlerinin temel mantığında kullanıcılara işlevsellik, hız ve düşük maliyet kazandırmak yatar. Söz konusu ofis olduğunda, herkesin aklına gelen ilk şey elbette fiziksel bir ofisin yaratacağı giderlerdir. Ancak söz konusu hazır ofisler olduğunda, ofis giderinden endişelenmeniz gerekmez.

Standart bir fiziksel ofise sahip olmak için kira, depozito, ofis malzemeleri, ofis mobilyaları, faturalar vb gibi pek çok kalemde maliyet yapmanız gerekir. Hazır ofis hizmetlerinden yararlanırken ise yapmanız gereken tek şey; hizmet sağlayıcınız ile bir sözleşme imzalamak olur. Hazır ofislerde sürpriz hiçbir giderle karşılaşmaz, her ay ödeyeceğiniz tutarı bilirsiniz.

Hazır Ofis Tercih Etmek İsteyenler İçin Çözümler

Hazır Ofis Çözümlerinin Avantajları Nelerdir?

Hazır ofis hizmetlerinden faydalandığınızda elde edeceğiniz temel avantajlar şunlardır:

1 – Maliyet Avantajı: Hazır ofislerin maliyetleri standart fiziksel ofislerle neredeyse karşılaştırılmayacak bir seviyededir. Günümüzde işletmesi için yeni bir ofis açmaya karar veren kişi; kira, emlakçı komisyonu, depozito, çoğu zaman tadilat ve restorasyon, ofis mobilyaları ve ofis gereçleri gibi pek çok gidere sahip olur. Ancak söz konusu hazır ofis olduğunda, bu giderlerin hiçbirini düşünmenize gerek kalmaz. Ayrıca hazır ofis fiyatları da standart ofis kiralarına oranla çok daha avantajlıdır.

2 – Prestij: Hazır ofis çözümü sağlayıcıları, genellikle binalarını şehrin en işlek ve en önemli noktalarında konumlandırırlar. Bu konum, ulaşım gibi avantajlarının haricinde hizmetten faydalanan kullanıcılara da önemli bir avantaj sağlar. Çünkü bu yapılar çoğunlukla modern mimariye ve lüks tasarımlara sahiptir. Böylelikle işletmeniz, oldukça prestijli bir binada konumlanmış olur. Bu hem marka bilinirliğinizi hem de müşterilerinizin markanıza bakış açısını olumlu yönde etkileyecektir.

3 – Kullanışlılık: Hazır ofisler, kullanıcıların konforu göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu durum, hazır ofislerin mimarisinden tasarımına, mobilyalarından alt yapısına kadar her alanda kendini gösterir. Bir hazır ofis çözümünden faydalandığınız taktirde, dünyanın en kullanışlı ofislerinden birine sahip olursunuz.

4 – Kolaylık: Hazır ofis çözümlerinden faydalandığınızda; firmanıza gelen çağrılar bir sekreter tarafından otomatik olarak yanıtlanır. İşletmenize gelen kargolar ve firmalar, sağlayıcınızın temsilcisi tarafından sizin adınıza teslim alınır. Yani ne çağrılar ne de kargolar için koltuğunuzdan kalkmanıza dahi gerek kalmaz!

Hazır Ofisleri Kimler Kullanıyor?

İçeriğimiz hemen başında da belirttiğimiz gibi bugün hazır ofis çözümleri oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Girişimciler ve küçük işletmeler ofis giderlerini kısarak bu maliyeti yatırıma dönüştürmek amacıyla hazır ofislerden faydalanırken, kurumsal ve global ölçekli işletmeler farklı bir il ya da ülkede temsilcilik oluşturmak için dahi hazır ofisleri tercih edebiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu