Tiktok Takipçi Satın Al

Havalı Tüfek Fiyatları

Atıcılık ve hobi meraklılarının bir numaralı tercihi havalı tüfekler, sunduğu eşsiz deneyimle keyifli vakit geçirmenin anahtarı oluyor.

Doğa sporlarının yanı sıra yalnızca hedeflere, açık alanlarda atış yapabileceğiniz bu mekanik silahlar ile talimde yapabilirsiniz.


Havalı tüfek fiyatları oldukça geniş bir aralıkta; modele, çeşide göre fiyat aralığı değişiklik gösterebiliyor. 150 TL ile 12.000 TL ile arası yüzlerce ürün sizi bekliyor olacak. Ürün seçimi yaparken ilk olarak deneyiminizi göz önünde bulundurmalısınız. Daha rahat edebileceğiniz bir havalı tüfek ile bu işe başlarsanız geliştirmeniz, silahın yapısını tanımanız daha kolay olacaktır. Zamanla atış beceriniz gelişecek ve kendiliğinizden daha üst modellere çıkmak isteyeceksiniz.

Havalı Tüfekler Yerli Marka Fiyatları

Türkiye de birçok firma yerli marka havalı tüfek üretimine tam gaz devam ediyor. Bu yüzden yerli markalar fiyatları ithal ürünlere oranla daha hesaplı bir seviye de tutuluyor. Hatsan, Kral, Optima gibi markalar ve çok daha fazlası havalı tüfek kullanıcıları tarafından seviliyor, tercih ediliyor. Bu markalar ve modeller arasındaki fiyat aralığı ise 250 TL ile başlayıp 5.000 TL kadar çıkabiliyor. Elbette ilk başlangıç aşamasında, güçlü bir havalı tüfek ile başlamanızı önermiyoruz. Daha basit modeller ile kendinizi test ederek daha iyi sonuçlar alabilir ve zamanla daha üst modellere geçerek yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Havalı Tüfek Fiyatları

Havalı Tüfekler İthal Markalar Fiyatları

Havalı tüfeklerin Türkiye topraklarına ilk gelişi ithal markalar sayesinde olmuştur. Bu alanda öncü oldukları için daha profesyonel ürünler ortaya koysalar da yerli markalar kısa bir süre içinde onların teknolojilerine, mekaniklerine yetişmeyi başarmıştır. Yine de ithal markalar arasından premium ürünler, üreten markalar aradaki farkı korumayı başarmıştır. Benjamin Titan, Gamo socom, Crosman, Cybergun, Evanix modelleri daha iyi bir av deneyimi sunar. İthal markalar fiyatları arasında büyük farklar vardır. 1.000 TL – 12.000 TL ye kadar kusursuz bir havalı tüfek bulma imkanına sahipsiniz. Daha ucuz modelleri ise başlangıç düzeyinde olan kullanıcılara öneriyoruz. Yeni bir macera sizi bekliyor.

Sizlerde havalı tüfek fiyatları için https://www.kolayav.com adresini ziyaret edebilirsiniz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu