Tiktok Takipçi Satın Al

Halo Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Paramount+'ın Halo dizisinin 2. sezonu için resmi fragmanı yayınlandı.

“İkinci sezonda, Master Chief John-117 (Pablo Schreiber) , eli Spartalı elit askerlerden oluşan ekibiyle yabancı tehdit olan Covenant’a karşı savaşmaktadır,” diyor Sezon 2’nin özeti. “Issız bir gezegendeki şok edici bir olayın ardından, John, savaşının değişmek üzere olduğu hissinden kurtulamaz ve kimse inanmak istemese de her şeyi riske eder – Covenant’ın insanlığın en büyük sığınakına saldırmak için hazırlandığını kanıtlamak. Galaksi kıyısında, John, insanlığın kurtuluşu ya da yok oluşunun anahtarını bulmak için bir yolculuğa çıkar: Halo.”

Halo 2. sezon fragmanı


Halo’nun 2. sezonu, Master Chief’in canlı aksiyon deneyimlerini sergileyen yeni bir fragmanla karşımıza çıktı. Paramount+’da 8 Şubat’ta prömiyer yapacak olan sezonun ilk iki bölümünde Master Chief, ekibiyle birlikte Covenant’a karşı savaşacak. Fragman, oyunlardaki ikonik Enerji Kılıcı’nı kullanan Elite’lerle sürükleyici aksiyon dolu sahneleri gösteriyor. Ayrıca bir uzay savaşına da bir göz atma fırsatı buluyoruz. Sezon 2 için bir poster de paylaşılmış durumda.

Paramount’un Halo dizisi, Bungie tarafından geliştirilen ve şu anda Microsoft’a ait 343 Industries stüdyosu tarafından geliştirilen Halo video oyunlarına dayanmaktadır. Halo, Master Chief olarak Pablo Schreiber (American Gods) ve Dr. Halsey olarak Natascha McElhone’yi (Californication) başrollerde bulunduruyor. Her ikisi de bu sezon yapımcı olarak görev yapıyor.

Halo 2. sezon oyuncuları

Halo Sezon 2, Master Chief, Spartan-117 olarak Pablo Schreiber (American Gods) ve Dr. Halsey olarak Natascha McElhone (Californication) gibi oyuncularla başrolde. İkinci sezonun yapımcıları da olan Schreiber ve McElhone’a ek olarak, Jen Taylor (Halo oyun serisi, RWBY), Bokeem Woodbine (Fargo), Shabana Azmi (Fire), Natasha Culzac (The Witcher), Olive Gray (Half Moon Investigations), Yerin Ha (Reef Break), Bentley Kalu (Avengers: Age of Ultron), Kate Kennedy (Catastrophe), Charlie Murphy (Peaky Blinders), Fiona O’Shaughnessy (The Forgiven), Tylan Bailey ve Danny Sapani (Penny Dreadful) gibi kadroda yer alan oyuncular da geri dönüyor.

Halo Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu