TeknoDiot.com
   
     

Half-Life 3 Bekleyenleri İçin Kötü Haber

Half-Life 3 Bekleyenleri İçin Kötü Haber Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Half Life 2 bundan tam 14 sene önce çıkmıştı ve kısa zaman içinde popüler olmayı başarmıştı.


Half Life serisinin hayranı olan pek çok kişi Half Life 2’nin çıkış yaptığı yıldan 14 sene sonra Half Life 3’ü sabırsızlıkla bekleyenler var. Oyunseverler yıllardır Half-Life 3’ü bekliyor; geçtiğimiz günlerde Valve News Network tarafından paylaşılan videoda Half-Life 3’ün 5 yıl içinde piyasaya sürüleceği konuşulmuştu.

Ancak yapılan açıklamayla birlikte oyuncuların hevesi kursağında kaldı. İlk oyundan bu yana efsaneleşen Half-Life serisi büyük bir kitlenin beğenisini kazanmış ve yıllardır devam oyununun çıkacağı yönündeki söylentilerle gündeme gelmişti. Bu konudaki son gelişme Valve News Network tarafından paylaşılan videoda yaşandı. Söz konusu gönderi Half-Life 3’ün 5 yıl içinde piyasaya sürüleceği yönünde dedikodulara yol açtı.

Half-Life 3 Bekleyenleri İçin Kötü Haber Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri

Şirketin yaptığı son açıklamada ise paylaşılan gönderinin kendileri tarafından yayınlanmadığı belirtildi. Ortaya çıkan video “Ölmeden önce yeni bir Half-Life oyunu oynayabilecek miyim? diyen kişiye cevaben “Önümüzdeki 5 yıl içinde ölme” şeklinde yanıt almasıyla gelişiyordu. Paylaşılan videodan sonra söylentileri yalanlayan Valve, Half-Life sevenlerini üzdü.

Twitter üzerinden paylaşılan gönderiyle birlikte söz konusu videoyu yalanlayan Half-Life serisinin yaratıcısı Valve, oyunseverleri heyecanlandıran videoyu YouTube’dan kaldırdı. Anlaşılan Half-Life 3’ün piyasaya sürülmesine epey bir süre daha var.


2 yorumlar

Avatar
Ukbe kocaturk 21 Mart 2019 at 22:12

Bu oyun icin cok bekledim boreles gemisende gecicek leri dagil duyurlar var ama cikmasi oyun ve boreles le alaki bi sayfa hazilarsan sevinirm admin

Cevap
Avatar
Özgür 22 Mart 2019 at 07:15

Gaben dayak istiyor

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.