Tiktok Takipçi Satın Al

Hakan: Muhafız’ın İzlenme Sayısı Belli Oldu

Netflix’in ilk Türk dizisi olan  The Protector / Hakan: Muhafız izlenme rakamları açıklandı.

Popüler ABD merkezli dizi/film platformu Netflix bazı dizileriyle ilgili 2018’in 4. çeyrek sonuçlarını açıkladı. Paylaşılan 4. çeyrek verileri arasında ‘Hakan: Muhafız’ dizisinin izleyici sayısı da yer alıyor.


Netflix tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte, merakla beklenen The Protector/ Hakan : Muhafiz izlenme rakamları sonunda belli oldu. Yapılan açıklamayla dizinin ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaştığı belirtildi.

Bu başarıdan sonra Netfix, dizinin 2. 3. ve 4. sezonları için onay vermişti. İspanya’dan ‘Elite’ dizisi 20 milyon, İngiliz ‘Bodyguard’ dizisi 10 milyon ve İtalya’dan ‘Baby dizisi’ 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlendi. Netflix’in filmi ‘Bird Box’ da 4 haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaşmıştı. Son olarak Netflix son dönemlerde Türkiye pazarını ciddiye aldığı açık, yeni Türk dizileri ile karşımıza çıkacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu