Hakan: Muhafız’ın İzlenme Sayısı Belli Oldu

Netflix’in ilk Türk dizisi olan  The Protector / Hakan: Muhafız izlenme rakamları açıklandı.

Popüler ABD merkezli dizi/film platformu Netflix bazı dizileriyle ilgili 2018’in 4. çeyrek sonuçlarını açıkladı. Paylaşılan 4. çeyrek verileri arasında ‘Hakan: Muhafız’ dizisinin izleyici sayısı da yer alıyor.

Netflix tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte, merakla beklenen The Protector/ Hakan : Muhafiz izlenme rakamları sonunda belli oldu. Yapılan açıklamayla dizinin ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaştığı belirtildi.

Bu başarıdan sonra Netfix, dizinin 2. 3. ve 4. sezonları için onay vermişti. İspanya’dan ‘Elite’ dizisi 20 milyon, İngiliz ‘Bodyguard’ dizisi 10 milyon ve İtalya’dan ‘Baby dizisi’ 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlendi. Netflix’in filmi ‘Bird Box’ da 4 haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaşmıştı. Son olarak Netflix son dönemlerde Türkiye pazarını ciddiye aldığı açık, yeni Türk dizileri ile karşımıza çıkacaktır.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı