TeknoDiot
     
     
     

Hakan: Muhafız’ın İzlenme Sayısı Belli Oldu

Hakan: Muhafız'ın İzlenme Sayısı Belli Oldu

Netflix’in ilk Türk dizisi olan  The Protector / Hakan: Muhafız izlenme rakamları açıklandı.

Popüler ABD merkezli dizi/film platformu Netflix bazı dizileriyle ilgili 2018’in 4. çeyrek sonuçlarını açıkladı. Paylaşılan 4. çeyrek verileri arasında ‘Hakan: Muhafız’ dizisinin izleyici sayısı da yer alıyor.

Netflix tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte, merakla beklenen The Protector/ Hakan : Muhafiz izlenme rakamları sonunda belli oldu. Yapılan açıklamayla dizinin ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaştığı belirtildi.

Bu başarıdan sonra Netfix, dizinin 2. 3. ve 4. sezonları için onay vermişti. İspanya’dan ‘Elite’ dizisi 20 milyon, İngiliz ‘Bodyguard’ dizisi 10 milyon ve İtalya’dan ‘Baby dizisi’ 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlendi. Netflix’in filmi ‘Bird Box’ da 4 haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaşmıştı. Son olarak Netflix son dönemlerde Türkiye pazarını ciddiye aldığı açık, yeni Türk dizileri ile karşımıza çıkacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix’ten Türk Dizi ve Filmlerini 190 Ülkeye Tanıtacak Yeni Özellik

Buğra Noyan

Netflix, Yeni Türk Filmi ve Dizilerini Duyurdu!

Buğra Noyan

Netflix, Black Mirror 5. Sezon Bölüm Afişlerini Paylaştı!

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.