Tiktok Takipçi Satın Al

Hacettepe Üniversitesi’nden Turkcell’e Ödül

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla yılın en iyilerinin belirlendiği Kristal Geyik Töreni’nden ödülle döndü.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ödül töreninde Turkcell, ‘Yılın En İyi Telekomünikasyon Şirketi’ oldu.  


Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü öğrenci temsilciler konseyi ve üniversitenin 7 öğrenci topluluğu tarafından gerçekleştirilen Hacettepe Üniversitesi 2. Kristal Geyik Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Birçok dalda ödülün verildiği ve ünlü markaların da yer aldığı törende dijital operatör Turkcell, öğrenciler tarafından En İyi Telekomünikasyon şirketi seçildi.

Hacettepe Üniversitesi'nden Turkcell'e Ödül

‘Sen Yap Diye’ yapıyor, Türkiye’ye ilham kaynağı oluyoruz

Ödülü alan Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş şunları söyledi: “25 yıldır Türkiye’ye daha fazla değer katmak için çalışıyoruz. Dünyanın ilk dijital operatörü olarak müşterilerimizi daha iyi anlayarak onların ihtiyaçlarına uygun dijital çözümler geliştirmeye odaklanıyoruz. Amacımız günün 1440 dakikasında müşterilerimizin yanında olabilmek ve iyilik odaklı projelerimizle teknolojiyi iyilik için yararlı hale getirebilmek.

Bunu yaparken ülkenin geleceği yani gençlerimizin desteğini almak bizim için çok değerli. Gençlerin oyları ile belirlenen, Hacettepe Üniversitesi gibi değerli bir kurumdan aldığımız bu ödül ülkemiz adına teknolojide yarattığımız bu katma değerin bir karşılığı olarak bizleri son derece mutlu etti. Onların gönlündeki yerimizi korumak en büyük hedefimiz. 25’inci yılımızda ‘Sen Yap Diye’ sloganımızla gençlerimize, Türkiye’ye ilham kaynağı olmak ve bu ülkeye değer katmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.”

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu