Tiktok Takipçi Satın Al

Güncelliği Korunan E-Ticaret Sistemi Kurulumu

E-Ticaret sistemleri, bulunduğumuz teknoloji çağında belirli bir ürün grubu olan firmalar yâda kurumların sanal ortam kullanılarak ürün satışlarını arttırmasına olanak sağlayan bir araçtır.

Mağazacılık anlayışı eski zamanlarda bir dükkân tutayım, ürünlerimi ve vitrinimi hazırlayayım ve gelen müşterilere ürün satışı yapayım mantığındaydı.


Ama günümüzde mağaza sadece beklemek değil, yeni müşteri kitlelerine ulaşım sağlanabilecek etkili birimlerin aktif olarak kullanılmasını da kapsamaktadır. Bu nedenle E-Ticaret sitesi kurulumu yaparak firmalar, internet ortamında yerini alabilir ve ürün satışlarını hızlandırmaya adım atmış olabilirler.

Doğru bir başlangıç yapılması için öncelikli olarak firmaların ihtiyaç duydukları satış özelliklerinin bir arada tutulması gerekir. Misal; bir firma ürünlerini yayımlayacağı esnada hangi özelliklere ihtiyaç duyar ve neler olması gerektiğini bilmelidir. Örneğin, katacağı ürünün ağırlığı, cinsi, rengi, miktarı ve niteliklerini belirleyen özelliklerin olması şart.

Doğru tasarım şablonları kullanılması, Google Seo’ya uyumlu bir alt yapının bulunması e-ticaret sitesinin geleceği için şart.

Güncelliği Korunan E-Ticaret Sistemi Kurulumu

Güncelleştirmeler Önemli

E-Ticaret sitesi kurulumundan sonra yönetim olarak kullanacağınız bilgisayarın Windows güncelleştirmelerinin yapılmış olması önemli. Çünkü güncelleştirmesi yapılmış sistem daha hızlı çalışacağı için site yönetimi esnasında her hangi bir donma-kasma durumlarıyla karşı karşıya kalmazsınız.

Güncelleştirme yükleme işleminden sonra performans arttırmak için ise mutlaka Windows 10 güncelleştirme kapatma işlemini itina ile yapmayı unutmayın. Çünkü Windows update kapatma yaptığınız sistem performansınız çarpı 5 katına çıkacaktır.

Bu nedenle mutlaka Windows güncelleme kapatma işlemini en son yapınız. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız o zaman üst’te paylaştığımız bağlantıyı kullanarak bu probleminize çözüm üretebilirsiniz.

Aslında Windows güncelleştirme kapatma işi için birbirinden farklı metotlar mevcut. Windows update geçici olarak pasif hale getirme yada Windows update sistem dosyasını Cmd’den yönetici olarak çalıştırıp komple kaldırma işlemi yapılabiliyor.

Sonuç olarak; bu makalemizde E-ticaret sitesi kurulumu için neler yapmamız gerektiği ve kurulum sonrasında e-ticaret sitenizi daha performanslı olarak yönetilmeniz için mutlaka Windows güncelleştirmelerini kapatmanız gerektiğini anlatmış bulunduk.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu