TeknoDiot
     
     
     

Güncel PEPSİ Kapak Kodları

Güncel PEPSİ Kapak Kodları

Bu günlerde öde ve kazan sistemindeki oyunlar popüler olmaya başladı bunun en büyük nedeni oyun yapımcıları oyunlarına reklam koymak yerine oyun parası satmayı tercih ediyorlar.

Bu oyun paralarına ödeme yapmak istemiyorsanız ZULA için bedava zula kasası, 101 Okey için bedava çip, Tavla plus için ücretsiz çip ve daha fazlası için pepsi kodu kullanmanız gerekiyor.

Peki pepsi kodları için her gün kutu pepsi almak zoruda mısınız ? tabii ki hayır ! ücretsiz zula pepsi kodları dağıtan bu site sayesinde her gün dağıtılan onlarca koddan birini kapabilir ve ücretsiz bir şekilde oyun parası kazanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak aldığınız kodlarla 101 okey oyununda bedava çip kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Her bir kod bir kere kullanılabilir ve size oyunda tam 25.000 çip verir. Bu çiplerle direk olarak tecrübeliler odasına giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz 25.000 çip içinde bedava pepsi kodları sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

 

Bedava Pepsi Kodu 2019

Bir pepsi kodunu yalnızla bir kişi kullanabildiği için biraz hızlı olmanız ve paylaşım olduğu anda kodu kapmanız gerekiyor. Paylaşım saati genellikle 21:30’dur fakat daha net bir bilgi almak için @pepsikodlari kullanıcı adıyla bu siteyi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Pepsi kapak şifreleri kazanmak için bir diğer yöntemse sitede yer alan yazılara yorum atmaktır. Bu şekilde sitenin yöneticisi sizin isteğinizi görebilir ve size ücretsiz bir adet pepsi kodu 2019 gönderebilir. Tabii her yorumunuza bir adet kod göndermiyorlar. Bu şekilde sadece bir kere kod alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra kullanılmamış pepsi kodları kazanmak için kesinlikle her akşam 21:30’da sitede olmanızı öneririm çünkü tam bu saatte minimum 3 tane olmak üzere 10 taneye varan kod paylaşımları yapılıyor. Bir günde 2 kod yakalasanız bedava 50.000 çip kazanabilirsiniz. Ayrıca ZULA oyunun ZA kazanabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 8’den Rekor!

Buğra Noyan

PC Toplama Nasıl Yapılır?

TeknoDiot Bey

Topraksız Sera Avantajları ve Artıları

TeknoDiot Bey

1 yorum

Avatar
BURAK ASLAN 8 Mayıs 2019 at 08:43

selamlar kolay gelsin mynet için kod rica ediyorum mumkünmü tşk ler şimdiden

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.