Tiktok Takipçi Satın Al

Güncel PEPSİ Kapak Kodları

Bu günlerde öde ve kazan sistemindeki oyunlar popüler olmaya başladı bunun en büyük nedeni oyun yapımcıları oyunlarına reklam koymak yerine oyun parası satmayı tercih ediyorlar.

Bu oyun paralarına ödeme yapmak istemiyorsanız ZULA için bedava zula kasası, 101 Okey için bedava çip, Tavla plus için ücretsiz çip ve daha fazlası için pepsi kodu kullanmanız gerekiyor.

Peki pepsi kodları için her gün kutu pepsi almak zoruda mısınız ? tabii ki hayır ! ücretsiz zula pepsi kodları dağıtan bu site sayesinde her gün dağıtılan onlarca koddan birini kapabilir ve ücretsiz bir şekilde oyun parası kazanabilirsiniz.


Bunlara ek olarak aldığınız kodlarla 101 okey oyununda bedava çip kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Her bir kod bir kere kullanılabilir ve size oyunda tam 25.000 çip verir. Bu çiplerle direk olarak tecrübeliler odasına giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz 25.000 çip içinde bedava pepsi kodları sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

 

Bedava Pepsi Kodu 2019

Bir pepsi kodunu yalnızla bir kişi kullanabildiği için biraz hızlı olmanız ve paylaşım olduğu anda kodu kapmanız gerekiyor. Paylaşım saati genellikle 21:30’dur fakat daha net bir bilgi almak için @pepsikodlari kullanıcı adıyla bu siteyi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

Pepsi kapak şifreleri kazanmak için bir diğer yöntemse sitede yer alan yazılara yorum atmaktır. Bu şekilde sitenin yöneticisi sizin isteğinizi görebilir ve size ücretsiz bir adet pepsi kodu 2019 gönderebilir. Tabii her yorumunuza bir adet kod göndermiyorlar. Bu şekilde sadece bir kere kod alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra kullanılmamış pepsi kodları kazanmak için kesinlikle her akşam 21:30’da sitede olmanızı öneririm çünkü tam bu saatte minimum 3 tane olmak üzere 10 taneye varan kod paylaşımları yapılıyor. Bir günde 2 kod yakalasanız bedava 50.000 çip kazanabilirsiniz. Ayrıca ZULA oyunun ZA kazanabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu