Tiktok Takipçi Satın Al

Güçlü Antenli Ağ Ürünü İsteyenler İçin: TP-Link Archer C58HP

Kablosuz ağ pazarının dünya lideri olan TP-Link’in pazardaki başarısının nedenlerinden biri, her gereksinim ve isteğe uygun, çok çeşitli ürün seçeneği sunması. Kullanıcıların ihtiyaçları ve istekleri farklı olabiliyor.

TP-Link, her ürün grubunda bu beklentilere cevap verebilecek modeller sunuyor. Şirketin Ocak ayında satışa sunacağı Archer C58HP model yeni yönlendirici de güçlü antenli ürün arayanlar için geliştirilmiş. Ürün üzerinde yer alan büyük ve güçlü üç anten, daha geniş kapsama alanı sunuyor.


Çift bant desteği, yüksek WiFi hızı ve geniş kapsama alanı sağlayan Archer C58HP, aynı zamanda hem menzil genişletici (range extender) hem de erişim noktası (access point) özelliklerine sahip. Bu açıdan bir evin WiFi ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilen ürün, 2.4GHz bandında 450Mbps, 5GHz bandında ise 867Mbps olmak üzere toplamda 1350Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Farklı tasarım

Güçlü Antenli Ağ Ürünü İsteyenler İçin: TP-Link Archer C58HP

Archer C58HP, ilk olarak farklı tasarımı ve büyük antenleri ile dikkati çeken bir ürün. Yüksek kazançlı bu harici antenler, daha geniş mesafelerde, daha güçlü bağlantılar oluşturuyor. Ayrıca sinyallerin daha uzağa gitmesini sağlamanın yanı sıra ağa bağlanan tüm cihazlar için istikrarlı internet erişimi sunuyor.

İlgili Makaleler

Bağımsız yüksek güçlü amplifikatörler ise 1000 mw’ye kadar çok daha yüksek çıkış gücü sağlıyor. Normal bir yönlendiriciye göre beş kat daha fazla iletim gücü sunan ürün, WiFi sinyallerini duvar ve benzeri engelleri aşacak kadar güçlü iletebiliyor. Böylece evin her yerinde güçlü WiFi bağlantısı sağlanıyor. Uzak noktalarda da istikrarlı ve güvenli bir WiFi erişimi elde ediliyor.

Ebeveyn Kontrolü, Cihaz Önceliklendirme, IPv6 gibi özelliklerle de donatılmış olan ürün SPI güvenlik duvarları ve WPA2 şifreleme ile aynı zamanda güvenli bir WiFi ağı oluşturuyor. Son derece kolay kurulum ve kullanım özelliğine de sahip olan TP-Link’in yeni yönlendiricisi akıllı telefon uygulaması olan Tether ile her yerden kolayca yönetilebiliyor.

Ocak ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan TP-Link Archer C58HP’nin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 105 USD olarak açıklanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu