Tiktok Takipçi Satın Al

GTower Wi-Fi Projesinde TP-Link Tercih Edildi

Son dönemde kurumsal ağ projelerinde ciddi atılım yapan TP-Link, prestijli bir ağ projesini daha tamamladı. Yakında hizmete girecek olan GTower Otel&Rezidans, Wi-Fi ağı için TP-Link çözümlerini tercih etti.


‘Lükse en yakın yer’ sloganıyla yakında hem otel hem rezidans olarak kullanıma açılacak olan GTower, yüksek kalitede Wi-Fi sunabilmek için TP-Link kurumsal ağ çözümlerini tercih etti. Odalarda güçlü ve kesintisiz Wi-Fi bağlantısı için priz şeklinde tasarıma sahip olan EAP225-Wall erişim noktaları kullanıldı.

TP-Link ve çözüm ortağı Global Yapı Bilişim’in birlikte gerçekleştirdiği projede, kaliteli Wi-Fi çözümleri gerekiyordu. Bu nedenle hem teknik açıdan güçlü, hem kurulumu ve yönetimi kolay olan, hem de son derece şık tasarıma sahip EAP225-Wall erişim noktaları ile GTower donatıldı. Geri planda ise TP-Link ağ anahtarları (switch) kullanıldı. Bu ürünler sayesinde GTower’ın her yerinde kesintisiz, güçlü ve güvenli bir Wi-Fi ağı oluşturuldu.

TP-Link Başarıya Emin Adımlarla Devam Ediyor

Hem otel, hem rezidans bölümlerini kapsayan projede kullanılan EAP225-Wall erişim noktaları, duvara monte ediliyor ve priz tasarımına sahip. Kablosuz interneti her odaya, monte edilen her bölgeye taşımayı sağlayan bu ürünler, aynı zamanda kablo ile bağlantı desteği de sunuyor. Her bir erişim noktasının üzerinde yer alan üç adet Ethernet girişine örneğin oyun konsolu, yazıcı gibi kablo ile ağa dahil olabilen cihazlar bağlanabiliyor. Bu sayede odalara ayrıca bir kablo hattı çekmek gerekmiyor. Bu da hem maliyeti azaltıyor, hem de görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor.

GTower Wi-Fi Projesinde TP-Link Tercih Edildi

Farklı modelleri olan TP-Link EAP serisi erişim noktalarının duvar tipi, priz şeklinde olanları, özellikle oteller, yurtlar gibi yerler için çok ideal Wi-Fi çözümleri. Estetik açıdan avantajlarının yanı sıra teknolojik açıdan da güçlü olan GTower projesinde kullanılan EAP225-Wall modeli, çift bant desteğine sahip ve MU-MIMO, bant yönlendirme, beamforming (hüzmeleme) gibi gelişmiş kablosuz ağ teknolojileriyle donatılmış. Bu sayede güçlü bir Wi-Fi ağı sunan erişim noktaları, aynı zamanda kurumlara büyük avantaj sağlayan yönetim kolaylığı da sunuyor. Yüzde 100 bulut destekli olan ve sadece erişim noktalarını değil, ağ anahtarlarını da tek bir yerden yönetebilen Omada SDN yönetim yazılımı sayesinde bu cihazları ve ağı, her yerden, her zaman kolayca yönetmek, denetlemek ve ayarları yapmak mümkün oluyor.

Son yıllarda kurumsal ağ projelerinde ciddi bir atak yapan TP-Link, bol seçenekli, fiyat/performans açısından avantajlı ve üstün yönetim özelliklerine sahip kurumsal ağ ürünleriyle GTower projesinde olduğu gibi prestijli projelerde de tercih ediliyor.

GTower Wi-Fi Projesinde TP-Link Tercih Edildi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu