Tiktok Takipçi Satın Al

GTA V Online İçin Yaz Güncellemesi Geliyor!

Rockstar Games, GTA V Online için Los Santos yaz özel güncellemesinin 11 Ağustos’ta çıkacağını duyurdu!

Take Two’nun alt şirketi olan Rockstar Games büyük ekmeğini yediği GTA V Online için güncellemeler getirmeye devam ediyor.


Şimdi de Los Santos şehri için yaza özel güncelleme yapılacağı Rockstar Games’ tarafından duyuruldu. Gelecek olan güncellemenin adı “Los Santos Summer Special” olarak geçiyor.

Güney San Andreas’ın kalan son yaz günlerinde gelen güncellemeyi Rockstar bize şöyle anlatıyor: Aşağıdaki resimde de gördüğünüz Galaxy Super Yacht’ı olan kişilere özel yeni co-op görevlerinden tutun da açık tekerlek araçlarının yarışı olarak bilinen Formula 1 yarışlarının çeşitlenmesine, yeni araçların oyuna eklenmesine kadar daha fazla şeyin bizi bekleyeceği söyleniyor.

GTA V Online İçin Yaz Güncellemesi Geliyor!

Galaxy Super Yacht sahipleri 1-4 arasında tek başına veya arkadaşlarıyla yapabileceği yeni görev serisine kavuşacak. Arkadaşlarınızla birlikte dalgıçlık yapabileceğiniz yeni etkinlikte oyuna eklenecekler arasında. Anlaşılan denizi seven arkadaşlar için yeni, güzel etkinlikler geliyor.

Teslimat ve satış için yapılacak savaşlar devam edecek! Kapak fotoğrafındaki gibi Diamond Casino & Resort içerisinde geçen yeni Adversary Mode gelecek.

GTA V Online İçin Yaz Güncellemesi Geliyor!

Otomobil web sitelerinden satın alabileceğiniz yeni bir düzine araç oyuna geliyor. Hepsi kişiselleştirilebilir arazi araçları, spor arabalar ve yeni F1 araçları. Ayrıca oyuna gelecek olan F1 araçlarını F1 pist düzenleyicisi ile kendi hazırlayacağınız yarış pistlerinde deneyebileceksiniz!

Ayrıca GTA V güncellemelerinin devam edeceğini ve yılın ilerleyen döneminde şimdiye kadar yapılmış en büyük Heist güncellemesi geleceğini belirtmiş, Rockstar Games. Ha bir de yıl sonuna doğru hikaye moduna yeni içerikler geleceği dedikodusu ortalıkta dolaşıyor ama henüz doğrulanmış bir bilgi görmedim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu