Tiktok Takipçi Satın Al

Popüler GTA San Andreas Modları

İşte kullanabileceğiniz GTA San Andreas modları. Yüz binlerce oyunu kitlesine sahip olmuş olan GTA San Andreas bir noktada yeni nesil oyunların gelişiminde önemli bir role sahiptir.

Açık dünya ve rol yapmayı bir araya getiren GTA San Andreas bir döneme damgasını vurmuştur. Hiçbir zaman eskimeyen yapısı ve benzersiz hikayesi ile oyuncuları kendisine çeken oyununun senaryosu da oldukça ilgi çekicidir.


Oyun ne kadar ilgi çekici ve özgürlükçü bir yapıya sahip olsa da özellikle son bölümden sonra oyunda yapılacak olanlar sınırlı sayıda şeylerdir. Bu noktada oyuna yeni bir boyut kazandırmak için modlar geliştirilmiştir. Bu modlar oyunun farklı bir hava kazanmasına imkan tanımaktadır. GTA San Adreas modları oyuncuların oyun içerisinde farklı deneyimler yaşamasına imkan tanımaktadır. Ek olarak GTA San Andreas hileleri listesine göz atabilirsiniz.

GTA San Andreas Modları

Popüler GTA San Andreas Modları

İlgili Makaleler

Tuning Mod

Oyunun en sevilen özelliklerinden bir tanesi de araçlar üzerinde yapılabilen değişikliklerdir. Yapılan modifiyeler ile araçlara benzersiz görünümler kazandırılabilmektedir. Ancak yinede bunlar sınırlı sayıdadır. Tuning mod araçlara eklenen parça sayısını arttırmaktadır. Aynı zamanda bu parçalar araç üzerinde istenilen yere yerleştirilebilmekte. Bu sayede daha özelleştirilmiş araçlara sahip olunabilmekte.

Skin Selector

Oyunun ana karakteri Carl Johnson herkesin sevdiği bir karakterdir. Ancak oyuncular bir süre sonra oyunu farklı karakterler ile oynamak isteyebilmektedir. Bu noktada Skin Selector isimli mod oyunculara sunulmuştur. Bu mod sayesinde oyuncular farklı karakterleri seçebilmekte ve kullanabilmektedir.  Aynı zamanda karakterin fiziki yapısında da değişimler yapılabilmektedir.

HD Weapons

Grant Theft Auto San Andreas modları arasında en sevilen modlardan bir tanesi olan HD Weapons silahlara benzersiz bir görünüm kazandırmaktadır. Bu mod sayesinde oyunda yer alan silah modelleri çok daha gerçekçi bir görünüm kazanmaktadır. Silahların gerçeğe yakın bir görünüm elde etmesini isteyen oyuncular bu modu kullanmaktadır.

Wheels Pack

Oyun her ne kadar geniş bir araç yelpazesine sahip olsa da bir süre sonra tüm araçlar belirli sınırlar çerçevesinde geliştirilebilmektedir. Özellikle modifiye işlemleri sırasında Wheels Pack modu birçok farkı esneklik kazandırmaktadır. Aynı zamanda farklı tasarımlardaki modifiye parçalarının oyundaki araçlara eklenmesine imkan tanımakta. Bu sayede oyun içerisindeki araçlar farklı bir boyut kazanmakta.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu