Tiktok Takipçi Satın Al

GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

GTA 3, Vice City, San Andreas Remastered sürümleri ile birlikte tekrardan çıkıyor. GTA Remastered Trilogy çıkış tarihi ne zaman?

GTA Trilogy Remastered onaylandı! Bu, GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın toplamda yeniden düzenlendiği anlamına geliyor. GTA Remastered Trilogy çıkış tarihi ile ilgili bilgiler de gün ışığına çıktı


GTAForums’da aylardır söz edilen Rockstar Games, Remastered sürümü için çalıştığını Grand Theft Auto 3, Vice City, ve San Andreas ve her oyun geliştirmek için kullanılan aynı motoru kullanılarak geliştirilen olacağını GTA V ( RAGE Motoru). Kotaku şimdi kaynaklardan koleksiyonun gerçekten gerçek olduğunu ve her oyunun Unreal Engine’de “yeni ve eski grafiklerin” bir karışımı kullanılarak yeniden düzenlendiğini öğrendi.

Söylentiler doğruymuş gibi görünüyor: Nintendo Switch de dahil olmak üzere birden fazla platform için bir Grand Theft Auto remastered üçlemesi yolda. Daha da iyisi, görünüşe göre bu Sonbaharda çıkacak.

GTA Remastered Üçlemesi Ne Zaman Çıkacak?

GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Orijinal 3D Grand Theft Auto Trilogy’nin Remastered düzenlenmiş sürümlerinin söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyordu, ancak Rockstar nihayet, üçlemenin İskoç yan kuruluşu Rockstar Dundee tarafından üzerinde çalışıldığını resmen doğruladı.

En son çevrimiçi sızıntılar, yeniden düzenlenmiş Grand Theft Auto oyunlarının, yakında çıkacak olan yeni nesil GTA V ve GTA Online bağlantı noktalarının yanı sıra ücretsiz olarak piyasaya sürüleceğini gösteriyor (muhtemelen finansal başarının bir sonucu olarak). son zamanlarda yeniden düzenlenen diğer oyunlar), bu değişti ve üç oyun birlikte paketlenip bir paket halinde satılacak.

Başlangıçta GTA Remastered üçlemesinin 2021’de daha erken piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak COVID pandemisi nedeniyle geri itildiler.

Yeni beklenen sürüm programı aşağıdaki gibidir:

  • PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch için GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihinin Ekim sonu / Kasım başında olması bekleniyor.
  • PC ve mobil cihazlar için GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihi 2022’nin başlarında olabilir.

Yukarıdaki yayın takvimi kesin değil ve Rockstar tarafından henüz onaylanmadı, ancak güvenilir kaynaklar bunun muhtemel olduğunu düşünüyor.

GTA San Andreas Remastered

GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

GTA Trilogy’deki kişisel favorim ve en çok sabırsızlıkla beklediğim Remastered olan GTA San Andreas, sonraki oyunlara bile girmeyen birçok RPG-lite öğesi içeriyordu.

Grove Street Families’den CJ Johnson’ın kontrolünü ele geçiren oyuncular, Los Santos sokaklarından rastgele NPC çete üyelerini toplayarak ve araba geçişleri ve benzerlerini gerçekleştirerek düşman çetelerinden bölge fethedebilirler. Yanlış mahallede çok uzun süre kalırsanız, bir düşman çetesinin saldırısının kurbanı olabilirsiniz.

Çok fazla yerseniz CJ şişmanlar, egzersiz yaparsanız kilo verir ve egzersiz yaparak güç kazanır, bu da yakın dövüş hasarını artırır ama aynı zamanda zamanla azalır. Saç kesimi, kıyafetler, sağlık kazanabileceğiniz/soyabileceğiniz yemek mekanları, çıkabileceğiniz ve oyun içi bonuslar alabileceğiniz kız arkadaşlar ve diğer yan görevler, GTA IV veya GTA V’dekinden çok daha genişti.

GTA San Andreas, GTA IV ve GTA V’de bulunabilecek kadar geniş bir radyo istasyonu yelpazesini içeren ilk oyundu ve (bence) şimdiye kadar herhangi bir GTA oyununun en iyi müziğine sahipti.

Muhtemelen oyunun en iyi yanı karakterlerdi. Ryder, Wu Zi Mu, Catalina (teknik olarak GTA 3’te de), Mike Toreno ve tabii ki Big Smoke, serinin tarihindeki en iyi GTA karakterlerinden bazıları.

GTA Vice City Remastered

GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Muhtemelen GTA remaster’larının en çok bekleneni olan GTA Vice City, 80’lerin ikonik Miami-Vice estetiğini pastel giysiler, güneşli kumsallar ve neon gece hayatından oluşan klasik 80’ler müziği ile birleştirdi.

Daha sonraki oyunların özellikleri haline gelen mini oyunların çoğu GTA Vice City’de mevcuttu ve işletme sahibi olmak çok daha fazla genişletilmiş bir özellikti (örn. Oyun ayrıca, oyuncunun boş bir avatarı olmaktan ziyade, aslında kendi iyi tanımlanmış karakterine sahip olan Liberty City gangster Tommy Vercetti’de serinin şimdiye kadar ilk sesli kahramanı da içeriyordu.

GTA 3 Remastered

GTA Remastered Trilogy Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Take-Two Interactive ve Rockstar Games’i bugünkü dev yapan şey, GTA serisinin yukarıdan aşağıya kökenlerinden orijinal yeniden icadı olan GTA 3’tü.

Gerçekten devrim niteliğinde bir oyun. GTA 3 çıktığında kimse böyle bir şey görmemişti. Oyunun oynanış özelliklerinin, karakterlerin ve mizahının çoğu, GTA 3’ün temeli üzerine inşa edilen sonraki bölümler tarafından geride bırakıldı, ancak yine de 3D Grand Theft Auto oyunlarının başladığı yeri tekrar ziyaret etmekten heyecan duyuyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu