GTA Online, Oyunculara 500.000 Dolar Hediye Ediyor

GTA Online oyuncularına kısa süreliğine 500 bin dolar oyun parası hediye ediyor.

Grand Theft Auto Online’ın piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçti ve oyunculara bu tür büyük sürprizler yapılabiliyor. GTA Online, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir online açık uçlu dünya oyunudur.

Bu oyun Grand Theft Auto V’in çok oyunculu modudur. GTA Online piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl geçti ve aslında çok oyunculu oyunlar arasında halen popülerliğini yitirmiş değil.

Rockstar‘ın yılın sonunda Diamond Casino Heist’in piyasaya sürülmesiyle ortaya çıkan GTA Online’ın sürekli desteğinden kaynaklanıyor ve şimdi hayranlara büyük bir teklif sunarak oynamak için başka bir neden veriyor; oyuncularına tam 500.000 dolar oyun parası dağıtıyor.

Tüm oyunculara 500 bin dolar hediye!

2013’teki ilk çıkışından bu yana, Grand Theft Auto V’nin çevrimiçi modu, tüm bu yıllar boyunca etkileyici bir oyuncu tabanını korumayı başardı ve sunucular hala ünvanın hayranlarıyla dolu.

Geliştiriciler, Nisan ayı boyunca GTA Online oynayan herkese nakit hediye verileceğini açıkladı, “Tüm ay boyunca, GTA Online oynayan herkese bir kerelik GTA 500 bin dolar hediye veriyoruz.” Bir oyuncu GTA’da bir lobiye katıldıktan sonra uygun olacağını, ancak oyuncuların fonlarına erişebilmelerinin kısa bir süre alabileceğini, “Bu GTA $ otomatik olarak Maze Bank hesabınıza gönderileceğini (hesaplarda görünmesi yedi gün sürebilir). ” açıklaması yapıldı.

GTA Online, Oyunculara 500.000 Dolar Hediye Ediyor

Rockstar’ın 500 bin dolarlık hediyesinin yanı sıra, en son GTA Online güncellemelerinde , oyuncuların belirli modlardaki normal oranla karşılaştırıldığında Nisan ayında 3 kat daha fazla para kazanacaklarını açıkladılar.

Arena Modları, Zaman Denemeleri ve Premium Repo görevleri, oyunculara yeni bonuslarla GTA Online’da nakit ve RP biriktirme şansı sunuyor.

En son güncelleme, oyuncuların GTA’daki en iyi araçlardan bazılarında büyük indirimlerle biraz para biriktirmesini sağladı ve oyunculara yeni hediyelerini hemen kullanma fırsatı verdi.

İLGİLİ İÇERİK:  Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu